Příspěvky uživatele - 99.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
I toto je Mountfield, 17.3.2008
Vzhledem k tomu, že se delší dobu nic nedělo, požádal jsem ČOI o informace. Kontrolní zjištění o plnění informačních povinností při prodeji čerpadla OSIP, typ SPA 305 bylo kvalifikováno jako porušení ustanovení § 10 odst. 5 zákona č. 634/ 1992... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 5.3.2008
Pokud je pravda, co uvádíte na těchto stránkách, prosím přidejte kontakt na Vás. Měl bych zájem z profesního hlediska. Díky
I toto je Mountfield, 29.2.2008
Bez jakekoliv ironie. Čerpadlo vám funguje takže jste nemusel u Mountfieldu projednávat opravu, reklamaci či jiné. To je jedna věc. Ať jsou zaměstnanci neznalí nebo naopak perfektně vyškoleni (k oblbování) je čistě intení záležitost firmy. Záleží pak... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 27.2.2008
Nejsem od konkurence Mountfieldu a ani pro nikoho takového nepracuji. Pouze zde sděluji své zkušenosti s prodejcem, když je možnost. Těch 99% spokojených zákazníků zajisté nebude pravdou.V dnešní době je totiž málo lidí, kteří budou ochotni přiznat... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 26.2.2008
Zdravím všechny návštěvníky. Donekonečna a rád budu opakovat : nenakupujte u Mountfieldu. Když jsem se obracel na TV NOVA s tím, zda by neměla zájem o natočení reportáže o mé reklamaci, chtěl jsem tím co nejvíc poukázat na přístup Mountfieldu. Ano,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika