Příspěvky uživatele - 96.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mšice na paprikách?, 30.4.2013
Jj, vyhledejte přes google. Mšice jdou v uzavřenějším prostoru zlikvidovat armádou berušek, na svilušku jen chemie. A to čím dřív, tím líp.
Starší kanadské borůvky, 30.4.2013
Lze použít jako mulč k borůvkám v nádobách naštěpkové čerstvé thuje? Děkuji.
Mšice na paprikách?, 30.4.2013
No, sousedka má na paprikách mšice a já pro změnu svilušku. A aby to nebylo málo, tak mě je už okousali slimáci. Sadbu mám v malém foliáčku.
Citrusovník, 21.4.2013
Tak se to pokusím uzavřít. Jedná se o Citrus srandis HOST (Host č.1)
Citrusovník, 20.4.2013
No, zrovna zítra jedu do HK do Obi, tak se do Baumaxu na ten zázrak kouknu :-)
Citrusovník, 20.4.2013
Ale to přece není hnojivo, ale substrát, do kterého toho vašeho pěticentimetrového chcípáčka nasadíte a šest týdnů nemusíte hnojit. Můžete prosím napsat, kde jste tu minirostlinku koupil a za kolik?
Také se nechal někdo napálit?, 19.4.2013
Pro PP: Kozel zahradníkem :-)
Citrusovník, 19.4.2013
Na tu pěticentimetrovou rostlinku mu stačí čtvrtlitru hnojiva aspoň na tři roky :-)
Citrusovník, 19.4.2013
To si děláte legraci, viďte.
Také se nechal někdo napálit?, 19.4.2013
Asi před šesti lety mě místo macešek krásně vyřádkovaly kopřivy. Sela jsem je poprvé a tudíž nevěděla, jak semeno macešek vypadá.
Citrusovník, 19.4.2013
Deset litrů hnojiva na šest týdnů?? Jak se to hnojivo jmenuje?
Hnojení, postřiky rajčat - rady, 12.4.2013
Tak to mám tu svalovici už dnes :-) a to jsem včera jen nasázela kilo cibule sazečky, vysela pytlík karotky a připravila další dva záhony. Je to tak. Po zimním lenošení je to vysilujicí činnost, na kterou se ale s přicházejícím jarem čím dál víc... celý příspěvek >
Hnojení, postřiky rajčat - rady, 11.4.2013
Myslím, že za měsíc, co bude slepičinec v zemi, nějaký ten dusík vyprchá, ne? Co je to "svalovica"? Namožený sval z té přemíry námahy :-))?
Hnojení, postřiky rajčat - rady, 11.4.2013
Tolik? Taky máme odleželý s podestýlkou a patnáct rajčat, měla jsem představu tak půlku přesazovací lopátky  na rajče. Tak dám celou a vrchovatou. Děkuji :-)
Hnojení, postřiky rajčat - rady, 11.4.2013
Kolik prosím pod jedno rajče?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika