Příspěvky uživatele - 116.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna zahradní traktor, 13.3.2016
Příčinu netuším, ale u souseda odešla bez zjevné příčiny. S cenou Vás asi nepotěším, ale myslím, že to bylo tak +- 5000,-
Husqvarna zahradní traktor, 13.3.2016
pardon spálila
Husqvarna zahradní traktor, 13.3.2016
Řekl bych, že na hřídeli od motoru je elektromagnetická spojka na sečení a ta se zpálila.     David
Zahradni traktor po otoceni klicku neni naznak nastartovani, 22.3.2015
Ještě možnost, že jste nechal zapnuté sečení, nebo vypnutou parkovací brzdu, u mého traktoru pak nestartuje, ale potom ani necvaká startér.
Zahradní traktor, 8.1.2015
Třeba můj MTD rzt 42, myslím si že je to kvůli bezpečnosti, při couvání nevidím co seču. Je to ale nepraktické, takže spínač na detekci zpátečky jsem odpojil. David
McCulloch M125-97TC zahradní traktor, 28.7.2014
Dobrý den, řekl bych, že šroub brání počátečnímu přetěžování motoru v záběhu, měl jsem to na svém traktoru také. Jelikož ale se šroubem se motor nedostane do otáčet, tak jsem ho vyndal hned na začátku. Takže šroub pryč a sekat na zajíce, ze... celý příspěvek >
Nejlepsi traktor na seceni, 29.8.2013
Mam mtd rtz 42, koupeno v Hornbachu, a nemohu si ho vynachvalit. Je to obratné, oproti traktoru mi to přijde rychlejší, těžiště to má nízko, takže to vyjede neskutečny krpály, a konstrukčně jednoduché. Pohon dvěma hydry mi přijde lepší než... celý příspěvek >
Povolení na stavbu bazénu, 12.4.2011
Nevím jestli to ještě tak funguje, ale kdysi dávno měl soused také takto dokládat souhlasy a u majitele, který žije daleko a nekomunikoval s ním, mu na stavebním úřadu poradili, aby mu žádost poslal doporučeně domů a pokud nezareaguje tak se jako... celý příspěvek >
Sněhovou frézu Hecht 9970 nebo MTD ME 66T, 11.1.2011
Dobrý den, loni v tuto dobu jsem řešil podobný problém, koupil jsem nakonec Partnera SB 270. Odklízím také v kopci a s koly nemám problém, když jedu do kopce dám menší záběr s kopce větší. myslím si že s tímto cenovým limitem se mužete porozhlédnout... celý příspěvek >
Křovinořez z Makra, 12.3.2010
Dobrý den, se zárukou nemáte pravdu, Makro se řídí obchodním zákoníkem a je jen na jeho rozhodnutí jakou Vám dá záruku. To ovšem nemění nic na tom, že 24 měsíců dává asi na vše. D.F.
Křovinořez z Makra, 2.6.2009
Dobrý den. Nakupování v Makru se řídí obchodním zákoníkem nikoliv občanským zákoníkem. Podle toho co jsem během chvilky vygooglil, tak obchod. zákoník nestanoví žádnou záruku, záleží pouze na dohodě mezi prodávajícím a kupujícím. Pokud tedy v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika