Příspěvky uživatele - 168.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mate nekdo zkusenosti s popinavymi jahody od Satrkla?, 19.7.2008
letos jsem si poprvé zakoupila u Starkla jahody, 2sazeničky jednoplodící a 2 celoročně plodící a můžu říííci, že jsem spokojená. K dnešnímu datu mám tak 5 červenajících jahůdek o velikosti švestky, jsou slaďoučké a šťavnaté. Sice slibují ve Starklu... celý příspěvek >
Problém s hrušněmi, 28.5.2008
Asi mám to samé, loni hrušeň krásně obrazila, ale najednou koukám že mladé výhonky uvadly, jako by usychaly, následně celý ten chuchvaleček listků i malých plodů zčernal. Otrhala jsem to, takže toho zůstala na stromě polovina. Jenže letos se to... celý příspěvek >
Astilbe - čechrava, 20.5.2008
Děkuji za radu, opravdu to byl vysušený smoteček kořínků, ale vzhledem k tomu že nejsem moc zahradnice, hledala jsem chybu u sebe.
Astilbe - čechrava, 19.5.2008
Zakoupila jsem ji jako suchý smotek kořínků v igel. sáčku. Zasadila jsem do země na stinné místo vedle udatny a čekala, zda vyroste, nevyrazila. Nevím, zda jsem ji neměla předem namočit, taky si nejsem jista, z toho smotku se to nedalo... celý příspěvek >
Trvalka do stínu, 18.5.2008
Poraďte mi, jak si astilbe vypěstovat, koupila jsem ji už dvakrát a nikdy nevzešla. 
Astilbe - čechrava, 18.5.2008
Koupila jsem si ji už dvakrát, ani jednou mi nevyrostla.Byl to malý suchý svazek kořínků, nemělo se to předem namočit?  
zčernání výhonků, 18.5.2008
  Již druhým rokem mi zčernají na přesazené hrušce listy na novém výhonku včetně plodů, celý chuchvaleček jakoby uschne a zčerná. Pavučina tam není.  
Kanadské borůvky - pěstování, odkaz na podrobnosti, 24.2.2008
Borůvku mám od Starkla, ale je to chcípáček, asi jsem ji špatně nasadila a rozhodně málo zalévala. Mohu ji teď na jaře přesadit a udělat jí lepší podmínky dle výše uvedených rad?  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika