Mate nekdo zkusenosti s popinavymi jahody od Satrkla?



host - 168.2 (?)
19.7.2008 22:35

letos jsem si poprvé zakoupila u Starkla jahody, 2sazeničky jednoplodící a 2 celoročně plodící a můžu říííci, že jsem spokojená. K dnešnímu datu mám tak 5 červenajících jahůdek o velikosti švestky, jsou slaďoučké a šťavnaté. Sice slibují ve Starklu převis, ten ale nemáme, jahody jsou v trsu a z šlahounů vyrůstají jahůdky. Jen tak pro zajímavost jsem spočítala květy, zač.jahůdky a velké jahůdky a mám jich tam ted 74ks!!! takže kdo nevěří, nemá!!!

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 216.44 (?), 15.4.2007 17:38, zobrazeno: 34279x
Mate nekdo zkusenosti s popinavymi jahodami,ktere nabizi Starkl?Jedna se mi o to,zda opravdu tak vysoce vyrostou jak jsou vyfoceny v katalogu a jaka je uroda,zda je tak velka a nebo to je pouze zkreslene a uroda minimalni.Dekuji vsem za odpovedi,rozhoduji se zda je koupit ci nikoliv,ale stale vaham.Dekuji
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 250.238 (?), 23.4.2007 14:50

Měli jsme tyto jahody od Starkla v minulém roce. Fotografie je velmi přemrštěná. Jahody jsme dali do velkého hranatého květináče a dali k nim oporu z hranolků do tvaru pyramidy. Jahody se ale samy nepnou, musí se přivazovat. Na obrázku je nahuštěno netroufám si odhadnout tak kolem 10-ti jahod určitě, aby byl vzhled hustý. Jako atraktivní změna dobré, ale jinak význam nemá. Letos jsme je již neobjednali.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 162.128 (?), 23.4.2007 21:39

fotografie v katalogu starkla jsou upraveny na pocitaci a plody nebo kvety namnozeny a rozkopirovany. staci se pozorneji divat a najdete shodne skupinky. drivejsi  katalog byl napadnejsi, letos se vice snazi aby to nebylo poznat.

kouknete treba na kvety trubace, nebo popinavych ruzi, jedna skupina peti kvetu je rozkopirovana klidne sedmkrat, a takovych skupin je pouzito pet. takze z 5ti kvetu vznikne 5x7x5 = obsypany kerik.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 216.44 (?), 24.4.2007 9:24
Dekuji Vam za radu,nakonec jsem se rozhodla neobjednavat od Starkla,ale koupila jsem sazenice primo v zahradnictvi za 40 Kc.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 51.99 (?), 16.3.2008 19:50

Mám tyhle jahody taky a nevim jestli je mám ted na jaře nějak zaštípnout? Nevěděl by někdo?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 59.33 (?), 19.3.2008 8:54

Nebudem hodnotiť Starkla, jahody pestujem, popínať kym ich nevyviažete sa nebudú no musím užnať, že chuť majú veľmi dobrú

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 168.2 (?), 19.7.2008 22:35

letos jsem si poprvé zakoupila u Starkla jahody, 2sazeničky jednoplodící a 2 celoročně plodící a můžu říííci, že jsem spokojená. K dnešnímu datu mám tak 5 červenajících jahůdek o velikosti švestky, jsou slaďoučké a šťavnaté. Sice slibují ve Starklu převis, ten ale nemáme, jahody jsou v trsu a z šlahounů vyrůstají jahůdky. Jen tak pro zajímavost jsem spočítala květy, zač.jahůdky a velké jahůdky a mám jich tam ted 74ks!!! takže kdo nevěří, nemá!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 111.1 (?), 19.7.2008 22:41

Neznám ve svém okolí nikoho, kdo by byl se Starklem spokojený. Kdo něco objednal, tak pouze poprvé a naposled.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 21.226 (?), 21.7.2008 13:45

Jedná se o -  převislé -  jahody, zde mylně nebo záměrně uváděné jako pnoucí.ovšem v zavěsném truhlíku či květináči to vypadá celkem zajímavě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 67.131 (?), 20.9.2008 18:12

Taky mám jahody os Starkla "popínavé", ale nepnou se, jen jsou trochu převislé.Mám je druhý rok jen v truhliku a jahody jsem sbírala ještě na začátku září.Jsem spokojená i s Kanadskou borůvkou.Mám ji v 10ti litrovém květináči ve směsi hlíny a rašeliny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika