Příspěvky uživatele - 146.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čerpadlo Sigma vs. Extol, 24.6.2014
Mě nešlo o to kde kdy něco shoří, ale zda koupě čerpadla u Sigmy má nějaký smysl, když na chlup stejné čerpadlo se dá koupit podstatně levněj. Další otázkou je zda je tam skutečně rozdíl v uložení apod.
Čerpadlo Sigma vs. Extol, 24.6.2014
děkuji za informaci - je to velmi povzbudivá zpráva, rozhodně bych dal raděj přednost Sigmě, mohu se jen zeptat - nikde jsem tuto informaci nenašel, odkud ji máte? -Jsem totiž k čínským výrobkům prodávaným pod českými značkami poněkud skeptický.
Čerpadlo Sigma vs. Extol, 24.6.2014
Dobrý den, předem se omlouvám, že zakládám další téma o čerpadle, ale toto se netýká mého původního problému. Po vybírání různých čerpadel a laborování s různou kvalitou výrobků, jsem na doporučení v obchodě Sigma skončil u čerpadla SIGMONA... celý příspěvek >
Ponorné tlakové čerpadlo - výběr, 23.6.2014
Původně jsem potrubí pokládal na parametry malyše, až nyní když nefunguje zjišťuji, že jsem udělal chybu. Prvních 10 metrů (a posledních 10metrů) není problém vyměnit, ale zbylých cca 5 je pod betonovým dvorem, kterou bourat už podruhé nehodlám.... celý příspěvek >
Ponorné tlakové čerpadlo - výběr, 23.6.2014
- výtlačné potrubí je částečně pod zemí cca 15m(zemní trubka PE20)  a nad zemí také cca 15m (zahradní hadice 1/2") - zavlažovače mám impulsní kruhové (pro každý min 0,7Bar) - vydatnost studny neznám, ale neřekl bych že je to důležitý... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika