Příspěvky uživatele - 141.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co delat, kdyz mam palmove sazenicky (Washingtonia Robusta), 14.8.2015
ubral bych vodu a hnojivo zatím ne, výživu mají ještě ze semínek
Identifikace rostliny, 7.9.2014
druh prosa, taky jsem ho měl, a asi je to letnička, na podzim jsem si sebral semena a na jaře vyséval, zimu nevydžel
Poznej ptáka 2, 10.6.2014
mě to připadá jako lelek
Co je to za rostlinky dovezené z Itálie?, 9.4.2014
ano je to lokvát, čili japonská mišpule
Lobelia tupa, 5.3.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, dá se někde sehnat tato rostlina či semena?
Poznáte druh palmy?, 23.5.2013
trachykarpy nevytvářejí odnože, tipnul bych to na Chamaerops arborescens - Žumara stromová.
Poznáte druh?, 17.3.2013 Obsahuje fotku
rostlina zakoupena jako více semenáčů v jednom květináči, přežily dvě rostliny, poznáte někdo druh palmy?
Jak zazimovat Albicii, 22.10.2012
ochránit kořeny(suché listí, apod.),kmínek je vhodné zabalit do netkané textílie, i tak se může stát, že zmrzne, ale docela dobře obráží z kořenů(pokud zůstali v pořádku),přeji mnoho štěstí
Neznámá rostlina, 30.8.2012
ano je to přesně ona, všem pátračům a hledačům patří můj hluboký obdiv, ještě jednou všem díky
Neznámá rostlina, 29.8.2012
viděl jsem je pouze v tomto stavu, ale známá, která bydlí v bytě(rostlina je na chodbě panelákového domu) tvrdí, že rostlina má potom lusky, ale nikdy jsem je neviděl
Neznámá rostlina, 28.8.2012
ta diskuse se prostě ztratila a tak jsem založil novou, tak uvidíme co je rostlina vlastně zač
Neznámá rostlina, 28.8.2012
tak super, díky, těch dvatisíce druhů přenecháme jiným(možná)
Neznámá rostlina, 28.8.2012 Obsahuje fotku
tak doplňuji fotky mateční rostliny snad se dopátráme ke zdárnmu konci, jinak všem díky za názory a tipy
Neznámá rostlina, 24.8.2012
kiwi pěstuji také, takže vím jak vypadá, listy plstnaté nejsou, opravdu ti kiwi není, a podotýkám není mrazuvzdorná
Neznámá rostlina, 24.8.2012
kiwi už tady bylo, ale to opravdu není
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika