Příspěvky uživatele - 3.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krtek a mulčovací textilie, 30.11.2007
Máme zamulčováno mulčovací fólie + 5-10 cm kůry a přesto se krtek (nebo něco jiného) prokousal přes fólii udělal otvor cca 10*10 cm a vyházel (nekecám) 2 kolečka hlíny. Co to bylo si nejsem jistý ale usilovným pokládáním jedu jsme to... celý příspěvek >
Výběr odrůd, 17.9.2007
a opylují se navzájem kdy jedna bude letní a druhá zimní? děkuji MS
Jaká je toto odrůda hrušně?, 14.9.2007
Ano ano - potvrzuji že oba obrázky jsou z jednoho plodu. Viděl jsem ho a ochutnal na výstavě zahrádkářů v Líbeznicích,  ale bohužel nevěděli kdo jim to tam dal ani od kud to může být. Popsané je samosebou tayky neměli. Omluvou budiž... celý příspěvek >
Jaká je toto odrůda hrušně?, 11.9.2007 Obsahuje fotku
Nevíte někdo náhodou jaká je toto odrůda hrušně? Díky Martin
Brusinky pod borůvkami, 7.9.2007
Tak to bych nědělal s těmi brusinkami pod borůvkami. já mám borůvky v rozteči 0,8 * 0,8 metru a jsou tak bujné že mezi nimi není ani světlo ani místo. Jestli máte borůvky ještě malé počkejte 1-2 roky a budete vidět ten prales. Brusinky dejte jinam... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika