Příspěvky uživatele - 61.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mountfield ukončil predaj značky Solo?, 6.2.2015
Prdlajs, Mountfield si nemohl dovolit napsat prodejni cena pily SOLO 30000 Kč a 1/3 cena po slevě 10000,- Kč protože by na to nikdo neskočil SOLO prodavají i jiní prodejci. OLEO-mac prodává jen Mountfield tak múže čarovat s nesmyslnýma cenama TORO,... celý příspěvek >
Azuro 400 dokončení, 5.6.2014
Nopová folie, polystyren a zasypat pouze suchým betonem, tedy písek s cementem, pokud tam dáte mokrý beton, tak i tak vám to může pokřivit bazen
Marimex Ohio vs. Azuro 400, 5.6.2014
Zdravím, Nezlobte se na mne ale první doporučení je žádný bazén nekupovat. Protože se stanete jeho otrokem a místo koupání budete mít akorát plno starostí s čištěním a udržbou. Co se týče stavby doporučuji Azuro protože Vám to v ceně s... celý příspěvek >
Hnědá voda v bazenu voda studniční, 5.6.2014
oprava železa z vody. Ten postup musí ýt tak jak je napsaný. Pokud chlorujete a pak dáváte CA tak je to vše už na prd
Hnědá voda v bazenu voda studniční, 5.6.2014
Po napuštění vody použijte od Mountfieldu CA nebo od Marimexu "Studna" Je to to samé od stejného výrobce, jen jiné etikety. Takže to co zrovna je levnější Tedy Prvně CA na odstranění žele z vody za cca 24 hod upravit PH vody jak na oboje... celý příspěvek >
Bezchlorová údržba bazénu Mountfield, 5.6.2014
Zdravím, zajímalo by mě proč se na tyto otázky nezeptáte přímo v Mountfieldu? Bezchlorová chemie Vás výjde na mooooooooc pěnez. máte 20 m3 vody potřebujete PH - nebo + podle tvrdosti vody co máte ze studny, na zjištění tvrdosti vody potřebujete... celý příspěvek >
Mountfield SP 535 HW 4S, 29.4.2014
Dozvěděl jste se třeba o intervenci české národní banky? Asi ta sekačka stojí stejně, jen Euro je poněkud dražší. Sekačka je to jedna z nejlepších na trhu a ted za dobrou cenu. další dobrá cena bude až v srpnu.
Křovinořez z Mountfieldu, 29.4.2014
prodával jsem v moutfieldu, Solo jen profi třídu a i tak má Oleomac lepší zpracování plastů a madel. za Oleo mac Sparta 380, 440, BC 380 to vám bude stačit, pokud profi stroj tak oleo-mac 746. 
Zahradní traktor Castel Garden XT190, XT220, 15.8.2013
Nevím na jak velkou plochu to chcete. Pokud chcete Pána traktora tak berte Traktor XHX 240,  ten je už bytelnej. Rozdíl mezi 190 a 220 je v motoru. a to že 220 je dvouválec. Lepší a kutlivovanější motor, a jde mu udělat třeba i vybrus... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 16.2.2013
Pracuji v MTF. Tak vám tu jen objasním pár dotazů, které jsem si tu pčečet. SOLO máme jako novinku v sortimentu jedná se o originál SOLO z německa. CZ Manuály nejsou v balení -výrobce teprve zajistí. Manuál Vám musí dát na prodejně, pokud ho... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika