Solo v Mountfielde



host - 61.179 (?)
16.2.2013 22:42

Pracuji v MTF. Tak vám tu jen objasním pár dotazů, které jsem si tu pčečet. SOLO máme jako novinku v sortimentu jedná se o originál SOLO z německa. CZ Manuály nejsou v balení -výrobce teprve zajistí. Manuál Vám musí dát na prodejně, pokud ho nezapoměli dát do krabice. Jinak je ke stažení na webu mountfieldu. Ceny byly takové jaké jste viděli. Jaká je politika to vám neřeknu to vám řekne jen vedení firmy. Ale můžu vám říct že ceny byli nižší než sleva pro zaměsnance a to je co říct. Servis samozřejmě zajišťujeme. Pokud ho od nás nechcete to je vaše volba. V každém MTF je to jiné v každém pracují jiní lidé. Někde je servis super někde ne. Je to stejné jako v prodejnách s potravinami. Někde vám prodají zkažený maso a při reklamaci vám ještě nadají a jinde se to nestane. Co se týče Fiskarsu. Lidé bud zboží dostali a nebo byli odškodněni 33% nad částku což za měsíc až 2 čekání je dost slušný úrok. A věřte že nás jako prodavače to sralo nejvíc, protože se nadávalo nám, ale chyba nebyla na straně MTF. Pokud Vám prodavač nutí Oleo-mac tak je to třeba z toho důvodu že SOLO už nemá skladem. Co se týče příslušenství pro solo to je právě naváženo na prodejny.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  16,  17,  18,  19,  20   
                     
host - 111.65 (?), 13.2.2013 22:33

Chci se zeptat, kdo jste si pořídily 681,v návodu je zmínka o standartním textilním filtru pro suché prostředí a nylonovým filtrem pro vlhké prostředí.Já jsem se díval a mám jen nylonový filtr, zkoušel jsem ho sdělat a ta pružná sponka je dost tuhá, nechtěl jsem to dělat násilím, zatím není znečištěný, tak snad to půjde.Dále jsem se díval jak píší o nastavení posuvné klapky pro zimní provoz a pro normální.Z výroby jsem tam měl nastavený normální provoz.V návodu je přepnout zimní provoz při teplotě nižší než 5 C, kvůli namrzání karburátoru.Je to v současných mírných podmínkách kolem O zapotřebí?Chtěl jsem tu posuvnou klapku přenastavit a také drží pevně jak přilepená na pevno.Jinak jsem se zatím v tomto počasí do lesa zatím nedostal, tak pilu zaběhnu později, jak bude venku lépe.Mám v pile trochu směsi asi týden, jak mě předvedli pilu při zakoupení, stačí když jí zatím nechám v p ile a vyleji až před řezáním naleji čerstvou směs, nebude vadit nějaký ten starý zbytek co zůstane v karburátoru?Nebo i při krátkodobé odstávce od řezání je lépe vylétí nádrže?Jaký způsob je lepší?Předem děkuji za radu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 182.242 (?), 14.2.2013 0:06

Dobrý večer. Sponu k filtru vycvakněte raději bez použití šroubováku, aby ste jej nepoškodil. Popř.ji mázněte olejem na prstě. Klapku nechte raději na letní provoz, abyste nezadřel motor. Pět stupňů je pěkný jarní den. Zimní provoz dávám u pil pouze, když je venku nad -5 stupňů a sníh. Jinak celoročně jedu na letní provoz a pily mi šlapou, jako hodinky. Může se stát, že na jaře klapku zapomenete přehodit a pak, jak jsem se zmínil, může dojít k havárii motoru. Je pravda, že při provozu pily se motor ochlazuje o deset stupňů, ale karburátor mi nezamrzá ani při mírném mrazíku. Klapka je neochozená, proto s ní jde ztuha pohnout. Jen žádné násilí! Mázněte jí kapkou oleje. V nádržce máte paliva určitě po dně nádržky. Nechte to být a před řezáním pilu dolejte do plna a klidně řežte.  Palivo v hadičce na krátkou dobu nevadí. Vyprázdněte nádržku po měsíci, pokud do té doby nebudete s pilou řezat. Úplné vylití paliva a vyjetí do sucha, aby v hadičce nezbyl žádný benzín provádím na svém motorovém nářadí po sezoně, nebo při odstávce delší, než měsíc. Roman-Lesnictví a dřevařství

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.198 (?), 14.2.2013 8:05

mohu se zeptat proc jste zrovna koupil 681cku?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 107.237 (?), 14.2.2013 8:59

xxx.xxx.111.65 (?) 13.2.2013 22:33

Kromě velkých mrazů nechte letní provoz.

Sponu otevřete silou (ale s citem ;-)

Palivo v nádrži krátkodobě nevadí, na delší dobu je lepší vyjet do sucha (nádrž vylít, nastartovat a nechat běžet do zdechnutí). Do sucha vyjíždím vždy když pilu ukládám, ono je často "řezat budu příští týden" nakonec měsíc a tam už to vadí - tvoří se usazeniny (jakoby pryskyřice), vadí hlavně ve filtru a tryskách v karburátoru (zmenšení průřezu)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 111.65 (?), 14.2.2013 22:09

Ohledně dotazu pro 84 198.Připravuji dřevo pro vytápění RD, mám zplynovací kotel, kde je větší spotřeba dřeva.Tak jsem zvažoval nad nějakou pilou raději profi řady.Možná by mě stačila i Solo 656,ale vzhledem k tomu, že řežu i tvrdé dřevo, někdy i kolem 80cm na pařezu.Někdy u sukatějšího kusu si pomůžu podélným rozřezáním a tam je lepší vyšší výkon, aby pila tak netrpěla, tak sem se raději poohlídl mezi řadou 665-681.A právě ta poslední mě vyšla jako tak nejlepší s pohledu váhy k výkonu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 61.179 (?), 16.2.2013 22:42

Pracuji v MTF. Tak vám tu jen objasním pár dotazů, které jsem si tu pčečet. SOLO máme jako novinku v sortimentu jedná se o originál SOLO z německa. CZ Manuály nejsou v balení -výrobce teprve zajistí. Manuál Vám musí dát na prodejně, pokud ho nezapoměli dát do krabice. Jinak je ke stažení na webu mountfieldu. Ceny byly takové jaké jste viděli. Jaká je politika to vám neřeknu to vám řekne jen vedení firmy. Ale můžu vám říct že ceny byli nižší než sleva pro zaměsnance a to je co říct. Servis samozřejmě zajišťujeme. Pokud ho od nás nechcete to je vaše volba. V každém MTF je to jiné v každém pracují jiní lidé. Někde je servis super někde ne. Je to stejné jako v prodejnách s potravinami. Někde vám prodají zkažený maso a při reklamaci vám ještě nadají a jinde se to nestane. Co se týče Fiskarsu. Lidé bud zboží dostali a nebo byli odškodněni 33% nad částku což za měsíc až 2 čekání je dost slušný úrok. A věřte že nás jako prodavače to sralo nejvíc, protože se nadávalo nám, ale chyba nebyla na straně MTF. Pokud Vám prodavač nutí Oleo-mac tak je to třeba z toho důvodu že SOLO už nemá skladem. Co se týče příslušenství pro solo to je právě naváženo na prodejny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 250.188 (?), 17.2.2013 8:31

Ale můžu vám říct že ceny byli nižší než sleva pro zaměsnance a to je co říct.  ...to je sica pravda. Ale keby neboli, tak sa to nepredava a vy ste nemali na vyplaty. Aky ma dovod tento totalny vypredaj to vam asi vedenie firmy nepovedalo. Aj na JPP..jedna pani povedala... je vzdy aspon kusok pravdy.  Uzivit len v CR 1100 zamestnancov pri 0,8 percentnej ziskovosti je ozaj problem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 227.56 (?), 20.2.2013 1:33

Bol som včera v MTF a chcel som si kúpiť pílu Solo 681 (cena 558,25 €) nemali ju však skladom, predajca mi povedal že mi ju ani nevie objedanť, predpokladám že sa ju bude snažiť stiahnuť z nejakej inej predajne. Za cenu 1015,- €, ktorá je uvedaná ako neakciová je vlastne píla nepredajná. Tak ako je to vlastne s tým predajom Sola v MTF??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 20.2.2013 6:31

Pokud mi prodejce takto odpoví tak mu řeknu ať zvedne svůj zadek ze židle a valí pro ni. A ještě než odjede tak ať mi uvaří kafe že si počkám, protože on je tu pro zákazníka který přišel utratit do prodejny peníze. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 250.188 (?), 20.2.2013 8:04

a este si skuste pytat obidva filtre vzduchove, nylonovy a aj filcovy, tak ako to je v navode ze je to sucastou stroja pri dodani. Stava sa ze davaju len jeden a ten druhy sa strati. Ten jeden, to je jedno ktory, ci uz do vlhkeho alebo sucheho prostredia stoji okolo 30 euro. Preco by ste ho nemali dostat ked k tomu patria oba.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  16,  17,  18,  19,  20   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika