Příspěvky uživatele - 248.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hryzec, 15.6.2014
Může. To sežrání by ny hryzce vypadalo.           Lída
Kombinace dvou postřiků, 15.6.2014
Dobrý večer, protože nemám žádné zkušenosti s kombinacemi postřiků dohromady, potřebovala bych poradit, zda lze pro postřik použít směs Pirimoru 50WG a Syllitu 65 WP. Dosud jsem vždy používala postřiky odděleně, ale teď bych potřebovala stříknout... celý příspěvek >
Pnoucí růže - odolná, remontující, vonná s plnými květy?, 14.6.2014
Také jsem sázela růže po růžích (potřebovala jsem doplnit ty, co vymrzly tu silnou zimu), ale měnila jsem zeminu. Zrovna tak, jako když jsem po broskvi sázela nektarinku (to byla jáma aspoň metr na... celý příspěvek >
Růže - žloutnutí spodních listů, 14.6.2014
To je černá skvrnitost, obvykle se touto dobou začíná projevovat. Větší výskyt je, pokud se při zálivce namočí i listí růží. Na postřik použijte třeba Syllit nebo Discus, asi za 14 dní zopakujte. Nemocné listí nenechávejte ležet pod růžemi.... celý příspěvek >
Vlčí bob, 14.6.2014
Pokud nechcete semena. tak jen odstranit stonky s odkvetlými květy. Proč byste ho chtěla stříhat až u země?? Rostlina přece musí načerpat sílu na příští rok.           Lída
Hnědnutí listů u hortenzie, 14.6.2014
Jinak by to chtělo fotku.           L.
Hnědnutí listů u hortenzie, 14.6.2014
A listy hnědnou dál, nebo před měsícem zhnědly mladé skoro celé a starší sem tam? Pokud platí druhá část věty, tak byly mrazíky a je to od toho.   Lída
Trubkovec korenujici, 14.6.2014
Jestli mu jsou teprve tři roky, tak ještě nějaký rok vydržte. U nás začal kvést asi v pěti letech, až trošku zesílil. Čím je to zmrznutí nevím, u nás (HK) u klasického červeného zmrznou jen konečky výhonů. Některé odrůdy jsou choulostivější... celý příspěvek >
Růže, 14.6.2014 Obsahuje fotku
Letos zjara jsme s kamarádkou přesazovaly zhruba 5-6 let starou růži Kronenboug, ač jsme kopaly dost hluboko, byl tam pořád jen hlavní silný kořen, slabší jen asi dva malé. Pochopitelně se nám ho pak dole podařolo překopnout. Před zasazením do nové... celý příspěvek >
Hniloba angreštu, 13.6.2014
jo, jo - sluníčko je prevít - pálilo, na co přišlo... U mne část opadala po mrazíku, část po slunci a zbyla tak třetina...         Lída
Jak se zbavit přesličky, 13.6.2014
Pokud ji máte tam, kde jde vápnit, tak povápněte. Má ráda kyselou půdu.  Lída
Akát růžový, 13.6.2014
Nevím, jestli vám to "zaschlo" teď, nebo před nějakou dobou po vyrašení - u nás takhle dopadlo ginkgo - mladé lístečky mu spálil mrazík, zůstalo jen pár schovaných v sousedním jalovci a teprve včera jsem místy postřehla malinké náznaky (špičičky)... celý příspěvek >
Rajčata - žluté skvrny na listech, 12.6.2014
Ještě rada - zalévejte konví, ale bez kropičky a přímo ke kořenům. Jinak budete mít plíseň zbytečně brzy.           Lída
Rajčata - žluté skvrny na listech, 12.6.2014
Řekla bych popálení sluníčkem. Nezaléváte je doufám na list?    Lída
Aká je to burina?, 12.6.2014
Laskavec (Amaranthus) to je, kde ho nedokážete najít?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika