Příspěvky uživatele - 201.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámy hmyz ako sa ho zbaviť, 28.7.2014
Dobrý den, měla jsem podobný problém a nakonec jsem vydedukovalka čmelíky-a nejvíc se mi osvědčilo kurník opakovaně vypálit hořákem na propan butan (ačkoliv mám dřevěný kurník, tak se podařilo ho nepodpálit a jen spálit prchající hmyz), pak vystříkat... celý příspěvek >
Nemocné slivoně, 29.5.2014
Dobrý den, mám na listech to stejné a ještě jsem si včera všimla, že hodně listů se pokroutilo a už i uschlo, prosím, písněte někdo co se Vám na to osvědčilo.  Děkuju Lucka.
Nenesou, 30.4.2012
Děkuji za rady. Mé zkušenosti z předchozích let jsou právě zcela opačné, slepice snášely vždycky hned od prvního dne (tak 3-4 vajíčka od 5 slepic každý den). Kupovat kuřice se mi nevyplatí, protože na podzim musím chov ukončit, nebo mi ho ukončí... celý příspěvek >
Nenesou, 30.4.2012
Dobrý den, před 14 dny jsem (jako každé jaro) nakoupila roční slepice z drůbežárny Prace a ony (6ks) vůbec, ale vůbec nenesou!! Mají k dispozici výběh, kompletní krmení, zbytky z kuchyně, kurník, snášková hnízda, dostatek čerstvé vody, minerálů,... celý příspěvek >
Slepice a slunečnice, 1.11.2010
Dobrý den, se slunečnicí zkušenost nemám, ale jestli Vás to uklidní, tak moje slepice se kukuřice také ani nedotknou... Kukuřičný šrot je ovšem něco jiného, ten mizí spolehlivě, ale krmím s ním normálně, takže přepeřování s kukuřicí a bez ní nemohu... celý příspěvek >
Nové slepičky nežerou, 10.6.2010
Dobrý den, také přeju k narozeninám vše nejlepší a přidávám zcela shodnou zkušenost se slepicemi. Dovezla jsem roční slepice z haly a krom směsky kterou jsem koupila s nimi nepozřely nic, ale řádově v týdnech se zlepšují. Jako první je zlákaly... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika