Příspěvky uživatele - 14.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rybíz, 24.2.2014
Neomylně se blíží jaro. Touha po střihu se zvyšuje.
Vykouření skleníku, 24.2.2014
Opět si dovolím souhlasit s MV. Akorát pokud jde o mytí, myju zjara, když je na zahradě puštěná voda wapkou čistou vodou. Na sezónu to stačí.
Nedaří se výsev čehokoliv v pařeništi, 20.2.2014
Souhlasím s Kuky, nepoměr mezi světlem a teplem.
Trvanlivost paliva, 17.2.2014
Asi ano. Ale to bylo dávno v dobách Š100. Pak se začal vyrábět Velfobin, zázračný přípravek, jímž jsme dali konečnou ránu válečným štváčům. Ostatně vyrábí se stejně jako jiné X-fobiny dodnes. Je to nějaký ostrý alkohol. Ale on dnešní benzín toho... celý příspěvek >
Trvanlivost paliva, 17.2.2014
25.2: Můžete sdělit, kamže se ta voda výparem vypaří, když je nádrž uzavřená? Palivová soustava je samozřejmě taky těsná.
Gladioly (mečíky), 14.2.2014
Zasadit mimo pohled, nechat je kácet, včas řezat a dávat do váz. Tak vás potěší nejvíc.
Svícení při pěstování sadby, 14.2.2014
Podle mě jsou ty grafy výrobců výmysli jako jednotky Kelvin je subjektivní pocit... Nerozumím, jednotka Kelvin je běžě používaná fyzikální jednotka. Fotosenzitivita rostlin vzhledem k vlnové délce světla byla už dávno zkoumána a vyzkoumána. Takže... celý příspěvek >
Betonové odlitky na zahradu, 14.2.2014
Napadá mne zkusit rašelinobeton - hypertuf. Ale neznám jeho vlastnosti, nikdy jsem jej nedělal. Zkuste si něco najít na síti.
Papriky 2014, 13.2.2014
Je to mrňavý, oranžový, výnos nic moc. Chuť obyčejná. Žeby se vnoučata vrhala na papriky jsem ňák nepozoroval. Radši rvou okurky.
Paprika Boneta, 13.2.2014
Tak když zraje jsou plody otočené vzhůru, u Amy dolů. A jinak už opravdu nic.
Paprika Boneta, 13.2.2014
Měl jsem ji loni, vcelku uspokojivá, podobná Amy. Amy byla výnosnější. Chuťově asi stejné.
Hodnocení vari, 12.2.2014
Máte pravdu v lecčems. A možná se najdou i šílenci, kteří na základě internetové rady koupí třebas auto. A určitě mezi nimi bude někdo, kdo s tím bude spokojený a nebude mít problémy. Ale slova "kupte to, motor vypadá dobře.." jsou tak nějak pro mně... celý příspěvek >
Hodnocení vari, 12.2.2014
To už přesahuje všechny sny. My po internetu podle fotky zhodnotíme stav motoru a doporučíme tazateli postup. Kam ten svět spěje.
Pěstujete rajčata, případně okurky, ve skleníku?, 11.2.2014
Protože jsem si nevšim, že je to ve vláknu popsané. Co chcete new vymýšlet na navíjení pružiny z měkkého drátu? Když máte soustruh, jste na tom úplně nejlíp. Můžete si vyrobit přípravek a navinout pružinu vcelku libovolnou. Nevidím další prostor pro... celý příspěvek >
Pěstujete rajčata, případně okurky, ve skleníku?, 11.2.2014
Napřed jsem celý postup, popsal a pak smazal, o  pár postů výš píšete, že začal vrčet soustruh a teď se ptáte na výrobu. Divné.  
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika