Příspěvky uživatele - 4.83

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila Stihl 211, 21.9.2008
Toho záběhu bych se nebál, "zaběhnul" jsem MS 211 na smrku průměr 50 až 60...Citovka, poslouchat motor, nechat častěji  "vydechnout"...
název plevele? a jak ho zničit?, 19.7.2008
Kontryhel.
letnicky a dvouletky ktere nezerou slimaci, 28.6.2008
Lenko, slimáci Vám předvedli, co nežerou, je to skutečně tak, ostatní se mohou z Vašeho výčtu toho, co zůstalo, poučit. Já bych Vám ještě doporučila rozhodně zasít a právě teď povíjnici. Tu také nežerou. A když dále sáček semen do jednoho místa... celý příspěvek >
Trvalka do stínu, 19.5.2008
Ta do modra je opravdu modrá nebo to je jen přibarveno na PC? Děkuji
množení rododendronu, 19.5.2008
To zkoušíte hřížením?
Randap, 9.4.2008
Chtěl bych se zeptat, jestli je možné zlikvidovat starý trávník Randapem a potom založit nový. Díky Pavel
Konopí, 8.4.2008
Už jsme pár takových lidí v televizi viděli, kteří si s tím léčili svoje neduhy, vesměs starší lidičky, kterým nezabírala klasická léčba, bohužel na ně kdosi upozornil a byla na ně podána žaloba za držení omamných látek, nevím zda-li ten zákon již... celý příspěvek >
Thůje do rodinných zahrad nevysazovat, 8.4.2008
Je to fakt děs a hrůza, nechápu, jak si někdo může orámovat zahradu touto dřevinou, bojím se napsat i její název.
Pěstování Magnolie, 8.4.2008
Na slunečné místo, to proto, aby dobře kvetla, půdu kyselou, kvete zjara, koření mělce, takže neokopávat, pouze mulčovat kůrou.
stříhání tůjí, 15.2.2008
Tak jsme se zasmáli a teď ještě k té odpovědi: Kdy se stříhají?
kravský hnůj - kam s ním?, 15.2.2008
Zda-li je článek zkopírovaný je úplně jedno, důležitý je obsah.
Pařezy..., 2.9.2007
Poté, co jsem dal na moudré rady "jak pařez nařezat a zasypat" a zjistil, že výsledek je pouze narušení dřevní hmoty během řady let přiložil jsem sekeru ke kořeni a zalil kyselinou sírovou.
Bubnová sekačka Dakr BLP 60 Tekton Honda, 7.8.2007
Sekačky DAKR patří k tomu nejlepšímu u nás na velkou trávu. Tekton je pěkný dříč. Mám RZS 69 a nemůžu si jí vynachválit.
el.retězová pila Narex, 9.6.2007
El pilku s ruční pumpou (EPR 30?) mám snad 12 let a nevyměnil bych ji, stejně jako vrtačky této značky. Složeno z velmi kvalitních komponent, kovové převody, krátkodobě snese i začné přetěžování (tchán má kousek lesa, a po větším větru jsem byl nucen... celý příspěvek >
vyžínač elektrický či benzinovy?, 4.5.2007
Já bych osobně volil benzinový Stiga ST 210 http://www.stiga.cz/(vqld0h55j0khtezkxwu4kd45)/index.aspx?Country_id=9 mám se Stigou ty nejlepší zkušenosti. Cokoliv má kabel, je problematické. Z cenových důvodů jsem koupil elektrický vertikutátor a už se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika