Příspěvky uživatele - 240.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chlupovník listuprostý, 29.5.2009
Je to pochopitelně tamaryšek a jde vypěstovat z řízku, roste docela pomalu. A také se muže, nebo dá stříhat.Jára
Jak vyřešit sušení prádla na zahradě?, 25.4.2008
   Jak sušit prádlo venku, tak aby nezmoklo?    No přece pod přístřeškem, ten může být zastřešen jak igelitem tak sklem, a může se prádlo sušit i v zimě. A je také chráněno od v uvozovkách od ptáků. Není nad to - prádlo... celý příspěvek >
mravenci v zahrade, 11.4.2008
Vážení zahradníci a všichn kdož bojujete proti mravencům. I v mé zahradě jsou mravenci, ty pochopitelně malý, ne ty velký lesní.   Myslím, že jsou v každé zahradě snad. Měla jsem je ve skalce. Nerada používám jakoukoliv chemii a mnohem... celý příspěvek >
Který skleník zvolit?, 11.4.2008
Dobrý den všem, kdo chtějí stavět skleník a pěstovat v něm jak zeleninu tak jakékoliv kytičky tak také doporučuji firmu z Děčína Kovoagrex.Mám jejich skleník více jak lO roků a nemohu si ho vynachválit. A co se týče zelené řasy - tak ho vždy na jaře... celý příspěvek >
jalovec - množení, 4.4.2008
Vážená paní, ohledně jalovce - množení - ano ze řízků  - řízek- větvička asi lO cm ale s patkou zasadit do květináčku kde je třeba rašelina, může být s trochou hlíny a navrch  písek  - to celé vlhké a do toho  zasadit již zmíněné... celý příspěvek >
jak omezit vzrůst borovice, 4.4.2008
Vážená paní, borovici udržíte menší, když ji budete na jaře buď o polovinu nebo o třetinu  - její přírustky zkracovat, Je přece škoda takovou borovici   v uvozovkách dát na pařez - ne?  Přeji hodně... celý příspěvek >
trvalky ze semen, 28.3.2008
Dobrý den všichni milovníci kytiček, i já pěstuji všechno možné i ze semínek, i jsem léty získala nějaké ty zkušenosti s pěstováním ač už jsou to trvalky nebo letničky, nebo zelenina. U jiných rostlin zase používám řízkování či hřížení. Ale mám... celý příspěvek >
Brambořík břečťanolistý a mulč, 29.2.2008
Dobrý  den, chtěla bych touto cestou  se poradit nebo se zeptat  pana  zahradníka Krulicha  kde bych  sehnala Ramondii ono totiž se u mne této rostlině dařilo  ale bohužel jsem o ní přišla - totálně mi ji sežraly ti... celý příspěvek >
Kde začít?, 29.2.2008
Také by stačily starší vyšší obrubníky zabudovat do země, i ve stavebninách by se něco okrasného  našlo - myslím kámen, nebo jiný  stavební materiál - jako předěl mezi skalkou a trávníkem. Přeji hodně  úspěchů na toto téma. Jára z DK... celý příspěvek >
neznámá skalnička, 22.2.2008
Na  obrázku určitě není  šrucha, šrucha je  letnička a v žádném případě šrucha jako taková nepřežije zimu. Na obrázku bude něco podobného. Ráda bych poradila, ale nevím. Květy jsou hodně podobné ale lístečky má šrucha trochu jiné ... celý příspěvek >
Jiřiny mi nekvetou, 15.2.2008
I já také pěstuji jiřiny ty vínové, květ  ani velký ani malý  a žádné špumprnágle stím  nedělám a dokonce je pěstuji ve velkých nádobách - kbelíkách v  kompostové už  uleželé zemině tedy  bez chemie.  A normálně... celý příspěvek >
Kde začít?, 15.2.2008
Možná, že už jste  začala stavět, ale važte si že máte svah, to je velice důležité, jiní ho musejí stavět uměle. Mohu vám doporučit, nejdříve si prostudujte nějakou literaturu na toto téma. Dnes je knih hodně. Já osobně  se řídím... celý příspěvek >
Rozkvitne večer, kto ju pozná?, 15.2.2008
Mám  tuto pupalku   na zahradě a mám s ní  již dlouhodobé zkušenosti - dá se říct, dle Vašich obrázků mi připadá že tuto venkov ní rostlinu snad asi  pěstujete doma. Nevím. Tuto pupalku  mám pořád venku, mám ji ve starém... celý příspěvek >
plíseň růží, 1.2.2008
Dobrý den, obracím se na hosta z předešlého článku, hosta č. l47,l28 z 24.l. 2OO8 nevím jak ho oslovit, zda by neporadil jak na zahradě vyzrát na hnědé a rezaté slimáky (španělské)? Mýdlo či kapky z grepu by na ně nepomohly? Moc Vás prosím o radu.... celý příspěvek >
Mombrecie, 11.1.2008
Tyto květiny pěstuji v hlubších truhlících, sázím cibulky asi lO cm od sebe v dubnu (dle počasí). Kvetou mi téměř všechny celé léto až skoro do pozdního podzimu. Některé ze stvolů s květy odstřihnu a nechám usušit "hlavou dolů" - v zimě pěkné ve... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika