Příspěvky uživatele - 72.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Puklice na fikusech, 19.8.2008
Od nového roku na trhu je přípravek PUKLISTOP.Obsahuje Talstar, Applaud a Break Thru /pro mě neznámí přípravek - účinná látka je heptamethyltrisilaxan modifikovaný polyalkylenoxidem min. 75%/ odhadovala bych, že je to něco mazlavého na promaštění,... celý příspěvek >
choroba vinné révy, 29.7.2008
Myslím, že jde o červenou spálu révy. Mám knihu - Metodiky ochrany zahradních plodin a tam je popsaná charakteristika.,,U bílých odrůd žluté, u modrých odrůd červené, žilnatinou ostře ohraničené skvrny a zdravým zeleným pletivem zůstává trvale... celý příspěvek >
Jílové jezírko, 21.7.2008
Děkuji Vám všem, kteří jste reagovaly na můj dotaz. Jsem ráda, že toto téma přilákalo tolik znalců, které ráda čítám na diskuzích. Jako první úkol jsem si stanovila zjištění jaký, že to jíl vůbec na zahrdě máme, a pak se uvidí. Děkuji Jiřina
Jílové jezírko, 9.7.2008
To je zajímavé, děkuji. Jiřina
Jílové jezírko, 9.7.2008
Děkuji za názor, přesto by mě zajímala technologie,,jak vybudovat". Jiřina
Jílové jezírko, 8.7.2008
Prosím, máte někdo znalost jak založit jílové jezírko, nebo i zkušenosti s ním. Děkuji Jiřina
Zimní postřik, 14.2.2008
Prosím, mohl by mi někdo poradit co se používá za zimní postřiky na ovocných stromech.J.
Co do kombinace s levandulí - nejlépe žlutě kvetoucího?, 8.11.2007
Teda Ferdo, ty jsi vyděl asi podobnou kombinaci jako já a musím říct, že nízko střižená mochna a levandule vypadá opravdu zajímavě, zvláště jako rámování. Jiřina
Hnojení na podzim, 1.10.2007
Děkuji Vám za vyčerpávající odpověd, souhlasím s Vámi že dohnojování by nemělo býti bezmyšlenkové a mělo by vycházet z konkrétního nedostatku u rostliny. A to vícesložková hnojiva nesplnují. Jen mám pocit, že v jednosložkových hnojivech se mnoho lidí... celý příspěvek >
černání větviček Thuja occidentalis smaragd, 27.9.2007
Co takový nedostatek hořčíku použijte Hořkou sůl. jiřina
Hnojení na podzim, 27.9.2007
Děkuji Vám, ráda bych se ještě trochu s vaší pomocí vrátila k tomu co jednotlivá jednosložková hnojiva rostlinám dodávájí. N-Dusík    Močovina, Rohovina: výživa listu /v sezóně/P-Fosfor    ... celý příspěvek >
Hnojení na podzim, 26.9.2007
Omlouvám se za špatné oslovení pane Vysloužil.
Hnojení na podzim, 26.9.2007
Pane Vyskočil, prosím nechtěl by jste se pokusit odpovědět na otázku jednosložková hnojiva.
jednosložková hnojiva použití, 24.9.2007
Dobrý den, zajímalo by mě použití jednosložkových hnojiv jako ledek vápený, ledek amonný, superfosfát, dolomitický vápenec, síran draselný, síran amonný, chlorid draselný. Stačí jen nejzákladnější. Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika