Příspěvky uživatele - 248.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakrslé nepopínavé muškáty, 31.12.2015
Angeleyes jsou také mini, dosáhnou tak 15-20cm, ale ty jste tedy asi nemyslely.    Lída
Zakrslé nepopínavé muškáty, 30.12.2015
Podívejte se na stránky zahradnictví Petro.           Lída
Ptačí mladě vypadlé z hnízda, 28.12.2015
Jo, rolnička varuje všechno okolo včetně myší, potkanů, hrabošů, křečků i krtků... To jde jen u "nepracující" kočky...           Lída
Období řízkování růží, 27.12.2015
Nebo také by šlo dát je zjara ven v květináči (pokud je dost velký) a sázet až na podzim.           L.
Období řízkování růží, 27.12.2015
Kamarádka také řízkuje v září, ale je fakt, že dává pod sklenici, chytají se jí dobře. Ty ze začátku léta mají delší čas na to, pořádně do zimy zakořenit, ty podzimní zas tolik netrpí horkem. Ty vaše bych normálně zjara zasadila ven a do doby... celý příspěvek >
Cim hnojit, 26.12.2015
Myslím, že uvedené druhy vám porostou hodně rychle i bez dalšího hnojení. Po řádném zakořenění rostlin a viditelném začátku dalšího růstu můžete prakticky ke všemu použít Cererit (hrst na m2).       Lída
Přežijou brambory zimu?, 25.12.2015
Mně jich pár (tak 5-6 kousků) vždycky přežije (jakoukoliv zimu).Ještě se mi nestalo, že by aspoň nějaká nevylezla .           Lída
Mala zahrada, 19.12.2015
Jeřáb, svítel, sakura (pod starší špatně roste tráva), albízie (kvete od jara do pozdního podzimu)...           Lída
Copak to mám za kapradinku prosím?, 17.12.2015
Ono jich je moc, i kudrnatějších - mrkněte na str. NEPHROLEPIS BOSTON. Lída
Copak to mám za kapradinku prosím?, 15.12.2015 Obsahuje fotku
Na té vaší fotce je to špatně vidět, ale jestli to má takovéhle listy, tak je to ledviník Nephrolepis exaltata "Whitmanii".           Lída
Co to je?, 13.12.2015
Já jen tak tipla. Když ale porovnám fotky na netu, tak to vypadá spíš na ten váš sekvojovec . Ae takhle nasadit hned čtyři kousky takových obrů...   Lída
Co to je?, 13.12.2015
Kryptomérie japonská?       Lída
Třešeň a ovocné stromy u živého plotu z thůjí, 7.12.2015
To nevím, ale tůje nemají tak daleko kořeny, aby při dvoumetrové výšce ze vzdálenosti tří metrů stahovaly živiny. Vždyť se stříhané ploty z nich sázejí za zídky zděných plotů, kdyby měly kořeny do 3m vzdálenosti, musely by ty zídky zbourat. Spíš to... celý příspěvek >
Výsadba meruňky, 7.12.2015
Tůje jí nevadí, vzdálenost záleží na vzrůstnosti (odrůda, podnož). Tak cca 4m od sebe, někdy i 3m - víc je líp.           Lída
Třešeň a ovocné stromy u živého plotu z thůjí, 7.12.2015
Poku vám tuje stíní z jihu, tak třeba cibule vám tam moc neporoste, ta chce vzdušný prostor a slunce. Co se týká vzdálenosti od tůjí, tak stromky- jakékoliv- tak daleko, aby jim tůje nestínily korunu (2m?).Pokud jim zastíní kořeny a kmínek, nevadí.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika