Příspěvky uživatele - 248.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak odstranit kodominantní výhony u švestky?, 16.9.2015
Nevím, jak jsou výhony rozloženy půdorysně. Z toho, co vidím, bych v případě kotlové korunky nechala výhon s kamenem, pak č.3, č.1+2 bych dala celý pryč. Z pravé strany fotky (č.4 + další dva výhony) bych nechala dva. Tak, aby stromek v půdorysu... celý příspěvek >
Jak odstranit kodominantní výhony u švestky?, 16.9.2015
No nevím, nějak se v té vaší "kotlovité" koruně nevyznám, ale konkurenční výhon tam vidím jen jeden, a to č.2.           Lída
Identifikace cibulek, 15.9.2015
Ladoniček mám jen pár - modré i růžové, ladoněk roh záhonu, ale puškinií mezi růžemi "hafo" - viz foto (a to jsem je zkoušela i plet). Ale puškinie mají semínka na rozdíl od ladoněk béžová, rozdávala jsem je po hrstích kamarádkám do... celý příspěvek >
Je to Tlustice?, 15.9.2015
Jsou to nějaké tlustice. Klidně u té první hodně zkraťte ty dva dlouhé výhony, u té druhé všechny vyčouhlé zkraťte tak na třetinu.  ALE : hlavně je dejte někam na plné světlo na okno. Takhle se totiž vytahují, pokud mají hodně vody a málo... celý příspěvek >
Identifikace cibulek, 15.9.2015 Obsahuje fotku
Stando, píšete, že ladoňky a puškinie (ladoničky si vzhled cibulek nepamatuji) mají úzké cibulky jako 8. Ale to tak není - ladoňky mají cibulky černé a puškinie bílé, obojí klasického tvaru vajíčka postaveného špičkou nahoru. A pokud rostou na místě... celý příspěvek >
Identifikace cibulek, 14.9.2015
2 tulipány, 3+10 narcisy, 6 modřenec (5 mi na modřenec nepřipadá, nemívá tak tmavé cibulky). A nemohly tam být nějaké sněženky nebo bledule? Spíš bych tu 5 nebo 7 tipla na to). Ale už si jejich cibulky moc nepamatuji, od vsazení jsem je nevytáhla.... celý příspěvek >
Plastový výlisek a fólie, 14.9.2015
ps - pod okapy bych jezírko ani bahenní zónu nedávala - u chatky mám malou plochu střechy a při větším dešti je 220 l sud za chvíli plný, voda z okapu teče proudem... To byste jezírko neustále "proplachovala" - a těžko by se v něm nastolila nějaká... celý příspěvek >
Plastový výlisek a fólie, 14.9.2015
Sice ne přímo bahenní zónu, ale trvale mokrou zónu jsem u plastového jezírka řešila následovně: Zakoupila jsem geotextilii a folii.Vedle jezírka jsem vyhloubila prostor pro trvale vlhkou zónu. Folií jsem vyložila jámu tak, aby začínala (končila)... celý příspěvek >
Muzou kralici zrat nat z brambor, rajcat nebo paprik?, 13.9.2015
Ne. Je to jedovaté (solanin). Ale myslím si, že by to ani nežrali.            Lída
Chci zasadit švestku, poraďte druh, 12.9.2015
Ano, v období rašení.           Lída
Chci zasadit švestku, poraďte druh, 12.9.2015
Až na jaře...
Výsadba cibulovin, 12.9.2015
Narcisy je lepší sázet ve druhé plovině září, když již nejsou tak vysoké teploty (omezí se tím napadení botritidou).           Lída
Veličenstvo Redhaven, 12.9.2015
Mám jen Venus, chtěla jsem, aby dozrávala jindy, než Redhaven. Na zahradě jsem omezená místem  :-((    Zrovna dneska jsem ji až na pár plodů očesala.            Lída
Housenky v plodech rajčete, 7.9.2015
A není to tohle? Tuta absoluta! Na rajčatech v regionu objevili nového škůdce z Jižní Ameriky            Lída
Thuja Smaragd usychá zevnitř, 7.9.2015
A zaléváte je občas důkladně? Nemyslím tím denně, ale třeba jestli k nim jednou týdně necháte hodinu-dvě téct vodu, aby mohla vsáknout do hloubky (pokud máte tu možnost)...           Lída
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika