Příspěvky uživatele - 100.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Záchrana rajčat, 22.8.2014
Tak u nás je hotovo (Brno). Během víkendu, co jsme byli pryč, mi celé rostliny zčernaly, zůstaly pouze nezralé plody. Jsem docela otrávená protože jsem zatím sklidila tak dva košíky a zbytek prostě nezrál, jak bylo furt zima a zataženo. Manžel to... celý příspěvek >
Nevzejítí okurek, 19.6.2014
Stalo se mi uplně to samé. Semínkama to není, sela jsem už 3x!!! různé sáčky. V zemi zůstaly prázdné slupky semínek a některé dokonce obsahovaly polovinu toho vnitřku a zbytek byl vyžraný. Takže to nebyli slimáci co by to sežrali po vzejiti ale vubec... celý příspěvek >
Kapková závlaha, 9.5.2014
V tomhle místě hlodavce vůbec nemáme, máme poměrně mělkou půdu na skále, tekže se jim tam asi nelíbí.  Je ale fakt, že bychom to asi měli mít zezačátku pod dozorem. Anebo propříště koupím pár metrů hadice určené pod zem :)
Kapková závlaha, 8.5.2014
Dobrý den, právě instalujeme na zahradě kapkovou závlahu - zvolili jsme hadice od firmy Kertis Ján - KEJA + automatický časovač od jiné firmy. Montujeme si to sami, je to jako lego :) Mám takový nejapný dotaz - co se stane když hadici určeno... celý příspěvek >
Vaše zkušenost s Agilem, 27.10.2013
No jo, ale jak ho teda zničit v trávníku? Jak jsem psala, velká část problému je v tom, že máme v podstatě "pýrový trávník". Jasně, jsou tam i jiné trávy a další plevele jako pampelišky, ale je to trávník "užitkový", ne okrasný, takže ty mi tak... celý příspěvek >
Vaše zkušenost s Agilem, 27.10.2013
Dobrý den, mám naprosto neskutečně zaplevelenou zahrádku pýrem a už mě nebaví donekonečna okopávat a plet aby se za dva týdny vše vrátilo zpět, zkoušela jsem to tři roky ale je to nerovný boj a je to čím dál horší. Jeden den záhon prokopám a... celý příspěvek >
Co s těmito výhonky u rajčat?, 16.6.2012
Od větvičky? Rajče žádné větvičky mít nemá. Tedy tyčkové rajče. To má mít stonek, jediný a nevětvený. Na stonku listy a vijany s plody. Nic víc. Je to jednoduché. Zálistky se mají vylamovat hned jak se začnou tvořit (a jsou v úžlabí všech listů).... celý příspěvek >
Špatný výběr či péče?, 24.6.2011
Dobrý den, na sluníčku jsem měla osteospermum a chtělo hoodně zalévat. Myslím, že to opravdu může být úpalem, ale nenapsala jste jak často zaléváte nebo jestli je zemina v truhlíku suchá či vlhká. Obecně bych poradila, že nově koupené a nasazené... celý příspěvek >
Choroba begonií, 22.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, jedna hlíznatá begonie má nějakou chorobu, na listech se objevují hnědé skvrnky, které vypadají jako suché. Postupně žloutne celý list a nakonec uschne, rostlina je zvadlá. Není ale vidět viditelně plíseň (bílé odlesky na fotografii jsou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika