Příspěvky uživatele - 99.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Červené lístečky na krušpánku / buxusu, 7.5.2014
No kdyby to tak mělo být, tak by mi to nevadilo, nevypadá to špatně  , ale na jiném keříku je toho červeného o dost více, nevím, nevím, zda je to jen tím, že jsou to staré lístečky 
Červené lístečky na krušpánku / buxusu, 7.5.2014 Obsahuje fotku
Zdravím vás dobré duše,  mám už třetí rok nasazené krušpánky u plotu, a většina mi krásně roste, ale na pár kouscích mám na keřících tyto červené/rezavé lístečky, používám i hnojivo na list, a nic moc se neděje. Kde prosím dělá chybu? :)
Kostřava stříbrná, 15.3.2014
To já se nebojím, já se do toho obuju, snad to přežije 
Kostřava stříbrná, 13.3.2014
Tak to bude teda prácička :-) Moc díky za odpověď :D
Kostřava stříbrná, 12.3.2014
Zdravím Vás, mám dotaz. Mám na zahrádce kostřevu, ale nevím, jestli jsem ji měla na podzim ostříhat nebo se vůbec nestříhá. Poradíte? :) Děkuji předem za odpovědi ;-)
Pavoučci s pavučinkou na všem ve skleníku, 27.8.2013
Děkuji za reakci, ještě jsem zapomněla napsat, že jsou miniaturní ti pavoučci, sotva milimetr  A Díky moc 
Pavoučci s pavučinkou na všem ve skleníku, 27.8.2013
Dobrý den, dokáže mi někdo pomoci? Ve skleníku máme okurky a celé rostliny nám vysáli pavoučci, kteří obalili pavučinkou celou rostlinu(květy, listy, plody) a teď sleduji, že se mi objevili i v truhlících, kde mám afrikány :(.Co to je a co s tím?... celý příspěvek >
Jahody, které nechutnají jako jahody, poraďte o co se jedná, 31.7.2012
Děkuji, možná není jedlá, ale určitě není jedovatá, zkoušeli jsme je, ještě jenou děkujeme, Janotová
Jahody, které nechutnají jako jahody, poraďte o co se jedná, 30.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, toto nám roste na zahrádce, nevíme, odkud se to tam vzalo, má to podobný vzhled jako jahoda, pravděpodobněš to není jedovaté, a plazí se to, viz foto :-(. Mockrát všem děkuji, Pavla Janotová
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika