Příspěvky uživatele - 148.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 6.5.2014
Tak květopasa je letos u mě hodně. Nejhůř dopadl Desert, tam je zničeno, odhaduju, 80-90 procent květů. U ostatních odrůd to snad taková hrůza není, ale probírka určitě dostatečná. Přičítám to letošní zimě. Taky housenek Píďalky a další havětě je... celý příspěvek >
Nadměrná násada plodů ovocných stromů, 6.5.2014
Já myslím, že dnes nic, včera byl větší mráz, alespoń teda o pár km dál u mě. I když nemůžu vyloučit, že lokálně to mohlo být trošku jinak. Ale švestky mají, alespoň u mě, výhodu, že u většiny odrůd jsou plůdky ještě částečně kryty zbytkem květu,... celý příspěvek >
Odumírání kosterních větví + nekróza dřeva, 6.5.2014
Potvrzuju, že Leskora "něco vydrží". V pondělí ráno jsem škrábal okna u auta, nicméně plůdky Leskory stojící na otevřenějším místě než jsem měl auto se zdají povětšinou v pořádku. Troufnu si říct, že bylo pod nulou. 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika