Příspěvky uživatele - 82.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky, broskve, nektarinky – hnojení, 23.4.2015
univerzální rada asi není, čerstvý hnuj byť aplikovaný na podzim ke stromům toho bych se bál, pokud bude starší jednoho roku proč ne a speciální hnojivo na broskve proč ne je to dražší ale nic se tím nezkazí toť muj názor pokud nechcete dělat rozbor... celý příspěvek >
Jak vám plodí už starší sloupové jabloně?, 11.9.2014 Obsahuje fotku
tak už je očešu, plodnost je suprová
Je vřetenová sekačka pro každého?, 20.5.2014 Obsahuje fotku
tak takhle vypadá tráva u mě sekaná vřetenovkou, jednou za tři dny, ale chtělo by to každý den protože by seklá tráva byla drobnější a rychleji by se rozkládala jako mulč
Je vřetenová sekačka pro každého?, 20.5.2014
Hustý trávník nevadí, záleží na seřízení nože, měl by uříznout vložený papír, potom plocha musí být rovná a jak radil kolega předemnou seká se s ní obden nejlépe každý den, je to místo ranní rozcvičky docela ok, pokud se trávník hnojí a hlavě zalívá... celý příspěvek >
Vytékání vody po vypnutí čerpadla - kapková závlaha, 30.4.2014
Nejednodužší řešení je přeci zařadit do nádoby, těsně nad hladinu kapkovou trysku,  když je v soustavě tlak tak tudy voda kape zpět do nádoby a v případě zastavení čerpadla ta tryska nasaje vzduch a voda samotíží už nebude kapat.
Araucaria araucana (Blahočet čilský) - zazimování, 25.3.2014 Obsahuje fotku
Letos nebyla vlastně zima tak blahočet vydržel bez poškození, je na něm znát loňské poškození z jara, uvidíme jak se s tím letos varovná a co vaše stromky???
Banánovníky začínají usychat, 29.4.2013
Nikam bych ho nevyhazoval, zasadil bych ho ven a zatím nezalíval aby neuhnil, až pořadně zakoření tak zalívat, svilušky venku na něm nebudou a banán poroste jak z vody, na podzim si ho vyrýpnete a dáte třeba do květináče.
Rozkvétající broskvoně, 24.4.2013 Obsahuje fotku
Už to jede i v Polabí
Musa basjoo, 9.4.2013 Obsahuje fotku
Jo a ještě jak byl zimovanej, tak byl v garaži kde se netopí uplně bez vody zasypaný dřevěným popelem z grilování
Musa basjoo, 9.4.2013 Obsahuje fotku
Pravda je, že jsem to loni uspěchal, ale přežil - letos jsem to prostě nevydržel a už je zase venku. Co vaše basja???
Zkušenosti s vřetenovými sekačkami, 6.4.2013
Vlastním Brill RazorCut 38, používán jí jako doplňkovou sekačku, když mám náladu tak s ní sekám vlastně obden a po měsíci takto sečená tráva je vcelku pěkná, sekám s ní bez koše, protože ten mi vůbec nevyhovuje, Určitě bych uvítal takovouto sekačku v... celý příspěvek >
Dřevitá pivoňka - řez, 1.4.2013 Obsahuje fotku
Snad už konečně bude jaro, raší mi pivoňka hnojit nebo nehnojit??
Kde sehnat minikiwi?, 18.3.2013
Pěstitelů minikiwi je spousta, stačí je vyhledat na netu, ochotně Vám poskytnou zakořeněné řízky, ze semínek si myslím je to běh na dlouhou trať.
Araucaria araucana (Blahočet čilský) - zazimování, 6.3.2013 Obsahuje fotku
čtvrtá zima blahočetu, ta loňská se na něm podepsala hodně, letošní se zdá, že ok snad konečně letos pořádně poporoste.
Kioto glejotok, 2.3.2013 Obsahuje fotku
kioto po zimě, zřejmě bude velice dobrá úroda, pokud nezmrzne
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika