Příspěvky uživatele - 177.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez z Mountfieldu, 30.4.2014
Kupte STIHL nebo Husqvarnu. Ta investice se vyplatí. Osobně je hodnotím na stejné úrovni, u HQ vidím výhodu s umístěním nádrže a tím i těžiště blíže závěsu + starší STIHLy (nevím jak současné) měly papírové filtry které nepovažuju za ideální z... celý příspěvek >
Mountfield SP 535 HW 4S, 30.4.2014
Viděl někdo tu řemenici s proměnnou velikostí? Já mám z chování sekačky (máme starší model na údržbu cca 1600m2 trávníku) takový pocit, že se jedná o úplně obyčejné variabilní napnutí klínového řemene. Po letošní zimě se pojezd začal chovat dost... celý příspěvek >
Problém s naplněním koše Husqvarna R52s, 30.4.2014
Mám stejnou sekačku (jen s nápisem Jonsered a plynulým pojezdem) od roku 2007. Pravdou je, že originální nůž je k ničemu. Nesbírá a při mulčování z něj máte za chvíli párátko protože je z velmi měkkého materiálu.  Hned první sezonu jsem... celý příspěvek >
Sekačku Hecht s OHV motorom alebo B&S, 25.4.2014
"po 10tém koši nebudete chtít nic jiného..." no nevím jak často se do této situace dostanete když chcete sekat 500m2. To v pohodě zvládnete na jeden koš. Elektrický startér je tedy naprosto zbytečný, pouze vyšší náklady, údržba akumulátoru a další... celý příspěvek >
Nová Husqvarna 543XP, 11.4.2014
Čekal jsem na ni, že ji koupím jako náhradu za starou 346xp. No zastavil jsem se v Brně na veletrhu u stánku Husqvarny a tam mi všichni řekli, že mám koupit 550xp. Že 543 je pila dělaná v Japonsku, parametrově sice O.K. ale větší zatížení... celý příspěvek >
Kupa motorovej píly, 4.4.2014
No mě to zní tak, že uživatel chce pilo na občasné skácení menšího stromu a převážně zpracování palivového dřeva a příležitosné zahradní práce.  Pokud to tak je a chcete evidentně HQ navrhoval bych HQ555. Lehká výkoná pila za rozumnou cenu.... celý příspěvek >
Husqvarna 560XP model 2014, 26.3.2014
No tak já musím říct že patřím k těm, kterým na 560xp strom opravdu padl. Z části chyba moje (nechal jsem ji ležet kde jsem neměl) zčásti chyba kolegy kterému se kácený strom utrhl o 90 stupňů jinam než měl. Byl to topol, cca 3 kubíky takže celkem... celý příspěvek >
Dolmar PS-35C X Husqvarna 236 X Solo 643IP, 24.3.2014
Ještě jedna zkušenost s Jonseredem... tedy pilou zatracované plastové konstrukce se špatným mazáním: Dvě hodiny v kuse silnější špaky? Pila mnohokrát vyřezala 5l benzínu za den v tvrdém listnáči. Tedy taková běžná směna profesionála. Pochopitlně... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 24.3.2014
Taky právě přemýšlím na koupí drtiče Vares. Měl bych ho na drcení drobných větví doma do kompostu. S válcovými "samovtahovacími" mám tu zkušenost, že stejně samy nevtahují. Takovýhle stroj půjčuje u nás obec, značku bohužel nevím. Šrouby s... celý příspěvek >
Husqvarna 560, 21.3.2014
A startujete pilu s použitím dekompresního ventilu nebo bez? Hned jak bude sevis hotový, napíšu všechny postřehy. Ale dle rozmluvy s mechanikem není vyloučeno že se bude měnit carter za novější typ.
Dolmar PS-35C X Husqvarna 236 X Solo 643IP, 21.3.2014
Upřímně nevím, proč tady všichni v této kategorii pil řeší materiálové provedení karteru atd. Téměř deset let mám Jonsered 2145 s plastovým karterem, plastovou přední rukojetí... pila byla používaná mnohem intenzivněji a ve vyšší zátěži než na jakou... celý příspěvek >
Husqvarna 560, 19.3.2014
Dnes jsem dával pilu do servisu s dobře známou prodlevou (přidušením) při přidání plynu z volnoběhu u zahřáté pily. Tak uvidíme jak vyřeší, servisu věřím, vždycky jsem byl spokojen. Nevyskytla se ještě někomu závada s horším startováním za tepla... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika