Příspěvky uživatele - 11.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výhony v záhonu - višeň, 19.4.2014
Doporučuju do navrtanch děr nalít obyčejný ocet, ale opatrně, jen do vyvrtaných děr. Je to velmi spolehlivé, levné a myslím i ekologické řešení, kterým neponičíte nic okolo. Václav Bělka, Rakovník
Mráz - malé plůdky meruněk, 17.4.2014
Rakovník, v 06.30 hodin byly - 4 st. C. O půlnoci, kdy již byla skoro 0 st. C jsem pod vysokou rozložitou meruňkou (Maďarská) zapálil oheň v plechovém válci, který zbyl po pařáku. Položil jsem ho přímo na zem, na cihly jsem dal menší rošt a na něm... celý příspěvek >
Kvitnutie marhul 2014, 9.4.2014
V noci na pátek hrozí mráz, malé plůdky může spálit. Přežijí na Maďarské -1 nebo - 2 st. C? Nejúčinnější bude asi rozdělaný oheň pod stromem, nebo dva. Meruňka je velká a obalená plody. Nerad bych o ně letos přišel.
Zima v době květu třešní, 3.5.2013
Do dneška je to stále stejné. Sem tam se maximálně ukáže ojedinělý čmelák nebo divoká včela, ale to nebude stačit. Doufám v následující dny, okvětní lístky ještě neopadávají.
Zima v době květu třešní, 29.4.2013
Vím, že mnohé to zarazí, ale u nás už 3 dny je 10 - 13 st. C. Včely nelétají a to v době, kdy naplno rozkvetly rané třešně. Mám bílými květy obalenou Kaštánku, rozkvetla v sobotu a od té doby jsem jen dnes viděl několik čmeláků a ti to nevytrhnou.... celý příspěvek >
Lapins (P-Colt, Prunus avium), 26.12.2012
Po dalších 4 letech mám ty zkušenosti, že v dobrých letech plodí až extrémně hodně. Větve jsem před 3 lety musel přivazovat, aby se tíhou nezlámaly. Škoda že jsem nefotil, byly by to fota do katalogu. Před rokem u nás vše zmrzlo, letos průměrná... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika