Příspěvky uživatele - 165.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň rajčat 2012, 10.7.2012 Obsahuje fotku
ještě ty balkónovky
Sklizeň rajčat 2012, 10.7.2012 Obsahuje fotku
Zítra se chystám otrhat první rajčátka, tak jsem na ně zvědavá, jaká budou :) zatím posílám foto ještě rostoucích. Sazeničky jsem dostala, ani jsem nevěděla, co z nich vyroste. Nevíte, jak se nazývá odrůda na prvním obrázku? A také nevím, proč mi u... celý příspěvek >
Osázení hlubokého jezírka, 10.7.2012 Obsahuje fotku
Také máme podobné jezírko. Tedy je to spíš nádrž hluboká 110 cm o objemu cca 1200 l, tudíž žádná mělčina. Potřebuji poradit podobně jako Míla. Zatím jsme koupili dvě rostliny, ozdobnou trávu a vachtu. Přesadili jsme je do většího květníku, v jehož... celý příspěvek >
Rozmnožování růží, 10.7.2012
Já žádnou podnož nemám a nejsem zase takový profík.  Zahrádku mám letos prvním rokem a tak začínám od té nejjednodušší varianty. Ale díky, třeba se časem k tomu dopracuji.
Rozmnožování růží, 10.7.2012
Lído, moc děkuji. Chápu tedy dobře, že stačí ten osmicentimetrový řízek? A ještě se tedy zeptám, jestli mám ten odkvetlý květ odstarnit? Díky!
Jaký postřik na rajčata s krátkou OL, 10.7.2012
Do Prčic, důvěryhodnost výrobce je tímto tedy u mě v háji. Máte někdo nějaké rozumné vysvětlení?
Jaký postřik na rajčata s krátkou OL, 10.7.2012
Aha, takže když mám staré balení, platí 21 dnů a u nového jsou to jen 3 dny? Bylo změněno složení nebo se pouze přišlo na to, že 3 dny stačí a mohu i u starého balení počítat s OL jen 3 dny?
Jaký postřik na rajčata s krátkou OL, 10.7.2012
Mám před sebou leták Dithane DG Neotec a píšou, že OL u rajčat je 21 dní
Rozmnožování růží, 10.7.2012
Prosím o radu. Nechám-li na mé růži 5 oček, má řízek všehovšudy 8 cm (listy byly dosti blízko sebe). Mohu nechat 8 oček, což je 20 cm? Kolik oček mám pak píchnout do země a kolik nechat nad zemí?
Slimáci, 9.7.2012
Ano, já mám zkušenost s logrem, je to k ničemu. Sypala jsem ho kolem záhonů jako divá, ale evidentně jim to nevadilo. Jednou, když jsem sušila logr na talíři a nechala ho venku přes noc, ráno jsem nevěřila svým očím. Přes talířek prostředkem logru... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 8.7.2012
Mirku, moc díky! Tak jsem si docela slušně početla a dost mě překvapilo, že Sladkaja děvočka má v hodnocení jen tři hvězdičky. Docela by mě zajímalo, jestli někdo vyzkoušel i jiné odrůdy z těchto stránek. Některé vypadají opravdu lákavě a zajímavě.... celý příspěvek >
Odolný škůdce na rajčatech, 26.6.2012
Mám úplně to stejné. Na první pohled to vypadá jako na vaší fotce. Ale když jsem důkladně prohlédla listy zespodu, byly na některých normální zelené mšice a také černé malinkaté kuličky, nevím, co toje, jestli mšičí vajíčka nebo hovínka. Tak nevím,... celý příspěvek >
Rajčata - plíseň?, 26.6.2012
Mohu se zeptat, jak byl tento přípravek účinný?
Můžu zasadit novou růži na místo staré?, 25.6.2012
Moc děkuji za všechny rady. Takže úplně optimální to není, ale když tam tu růži dám, nestane se nic hrozného. Nejsem žádný velkopěstitel, jde mi jen o to, aby růže nezašla a aby jakž takž vypadala. Myslím, že když jsem vyměnila i zeminu, že bych snad... celý příspěvek >
Můžu zasadit novou růži na místo staré?, 25.6.2012
Slyšela jsem, že se růže nemají sázet po sobě, že prý potom špatně rostou. Je to pravda? Já jsem odstranila velmi staré růže napadené skvrnitostí a rzí i půdu jsem vyměnila. Teď bych na místo té staré chtěla zasadit novou. Co doporučujete?
Další diskuze:  11,  12,  13  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika