Příspěvky uživatele - 252.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vypěstovali jste zralé plody banánovníků pěstovaného ze semene?, 1.2.2015
Lidově se někdy říká "Indiánský banán" stromku Asimina triloba. Ten pokud máte samosprašný, nebo máte více rostlin ze semen může i u nás zaplodit v teplejších polohách. Plod má semena velká asi 1cm, černá, nejedlá a asi i jedovatá. Dužnina plodu je... celý příspěvek >
Kiwi, 22.1.2015
Host 188195, kerý odpověděl by měl mlčet, protože o kiwi neví skoro nic. Má pravdu jen v tom, že jedna rostlina z uvedených je issai, která je samosprašná /je ale jen ze 60%/. druhá rostlina je jednoznačně actinidia chinensis neb deliciosa která... celý příspěvek >
Jakou odrůdu zvolit?, 6.12.2014
oskeruši? nedávno jsem ji viděl blízko Nitry, je asi 300 let stará, výška tak asi 15-20m. Najít takové místo kde by mohla růst 300 let, to je u mne problém.
Kdo mi zabíjí slepice?, 5.12.2014
Rejsec je nejdravější a nejžravější zvíře na světě! pohybuje se poblíže vody, potoků, řek.V zubech má jed! Je k nepoznání od obyčejného rejska. Sousedka si udělala králikárnu těsně u potoka, a pak jen chodila a stěžovala si: mně něco žere králíky,... celý příspěvek >
Čierna marhula, 5.12.2014
mrkněte na vlákno křížence
Bosenská švestka, 5.12.2014
kadlata, jestli tím míníte to, šemu se dnes říká durancie, tak stromky prodávají v Zahradnickém centrum, to má obchody po celé republice. Ale připravte si tlustou peněženku, stojí 275kč.
Tomel pro republiku, 2.12.2014
botanická na slupi Ivane z okénka, na slupi myslím je velký porost aktinidie arguta a ne chinensis, jak píšeš. Ale už jsem tam dlouho nebyl.Je tam žlutoplodý dřín, spousta semen na zemi, ta ale vyklíčí až přes ně přejdou dvě zimy, potřebují moc... celý příspěvek >
Tomel pro republiku, 2.12.2014
Tomel- někde jsem slyšel, že tomel má v ovoci hodně výživnývh látek, asi cukry a cosi, takže prý sníst jeden tomel je srovnatelné jako sníst deset rajčat. Také proto si myslím, že by se to mělo víc šířit. Asiminu mám, protože mi na zahradu... celý příspěvek >
Ořešák - Mars, 27.11.2014
Ano, máte pravdu když píšete, že většinou se pěstují semenáče. Já s kamarádem jsme před lety hledali práci v německu a sehnali jsme ořezávání školky ořešáků, 20 000 kusů vypěstovaných ze semen.Zahradník říkal, že ta semena kupuje dráže než ořechy na... celý příspěvek >
Fíkovník, 26.11.2014
Radit zde po pěti letech je už nesmysl, ale možná to tady někdo čte i teď. Mám jen minimum zkušeností.Od Andreje jsem dostal v dubnu dva proutky čerstvě uříznuté tlusté asi 9mm. Zasaď si to do skleníku. Nechtělo se mi věřit že to zakoření a... celý příspěvek >
Tomel pro republiku, 26.11.2014
děkuji všem. Já vycházím z toho, jaké velké úrody vidím v Nitře a okolí až po Bratislavu, a jistě jsou i směrem na východ, tam nejezdím. Zet jezdí až do košic ale tirem a nesmí se nikde zdržet. Také vycházím z toho, co jsem zažil na symposiumech... celý příspěvek >
Tomel pro republiku, 24.11.2014
Když vidím výsledky pěstování některých pěstitelů a porovnávám to s vysokými cenami ovoce v obchodech, divím se že že se nenašel někdo, kdo by to pěstoval ve velkém. Jižní části čech, moravy, slovenska, maďarsko a podobné klimatické polohy jsou k... celý příspěvek >
Jaké odrůdy malin a ostružin?, 23.11.2014
wilsonův mi připadá nejranější, snadno odnožuje.
Jaké odrůdy malin a ostružin?, 23.11.2014
ptáte se co to máte.Myslím, že je to jedna z černoplodých neb fialovoplodých malin, je to trnité obě jsem měl a chuť nic moc, vyhodil jsem je, protože jsem si z polska dovezl beztrnnou. rod Rubus je malina i ostružina, rodově jsou blízké.Xruhů je moc... celý příspěvek >
Panaro 3, 23.11.2014
děkuji, takovou chci, ale na cedulce není uvedena podnož a výrobce, je to nějaká černota, škoda.leda koupit, sehnat podnož a přeroubovat.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika