Příspěvky uživatele - 252.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Panaro 3, 22.11.2014
tuto višeň ted prodávají v polsku, co to je?Jinak to je název jedné ulice v Las Vegas. je raná, pozdní, a j. 
Špačci na švestkách, 27.10.2014 Obsahuje fotku
Mně muchovníky žrali obzvláště drozdi, ale i jiní.Drozd má kropenatá prsa, jiný druh bílá.      Ve Velkém Oseku, kde pěstují rakytníky si nějaké ptactvo zvyklo úrodu likvidovat, uchová se jen to, co dají do pytlů ze sítoviny.  
Roubování kiwi, 23.10.2014
Roubovat je možno i mezidruhově=jiný druh na jiný druh.  často jsme v takových případech určili podle květu samce a samici, a to co bylo dobré=samec ponechali a samice které 15 let nekvetly jsme vykopali a zasadili dobré odrůdy.
Najrychlejsie plodiace exoticke ovocie?, 23.10.2014
Já považuji za nejrychleji plodící Lonicera s jedlými plody, musí ale být dvě různé odrůdy vedle sebe. Uříznu-li zelený řízek začátkem května a zakořením, dostanu na něm plody ještě v tomtéž roce, a pak vždy. Druhá rychle plodící rostlina je... celý příspěvek >
Kiwi - jakou oporu, 23.10.2014
Já pěstuji více kolomikt nežli argut.Ty rostou méně než arguty.Šikovní zahrádkáři, kterým jsem to dal vymysleli vlastní způsoby jak tento druh pěstovat:   Ing Vít:  zabetonovaná trubka do země asi 2,5 až3m vysoká.Sazenice se posadí k ní,... celý příspěvek >
Slivoň Anna Späth, 23.10.2014
opravdu moc trpí monilií, každý rok více, protože nestříkám.proto ji už sázet nechci, i když jsem ji kdysi dsoporučil. připadá mi také, že má tvrdší slupku, což by naopak monilii mělo odradit, ale neodradí.raději posadím odolnější odrůdy.hmyz ji má... celý příspěvek >
Rybíz - množení, 17.10.2014
byl jsem na stáži v holandsku u firmy, která se zabývá výrobou sazenic drobného ovoce určených pro farmy, které dále vyrábí ovoce na trhy. Vyrábí se rybízy a josty pouze keřové a takové se sází na plantáže. Touto dobou se ustřihnou letošní... celý příspěvek >
Moruše - hledám jakékoliv informace, 17.10.2014
morušemi se také zabývá Výzkumný ústav ovocnářský Holovousy, možná je to pod Sempra, nevím.
Anna Späth, 17.10.2014 Obsahuje fotku
Já ji měl, chutnala mi, jen slupka je trochu tvrdá.Zrušil jsem ji protože jsem líný ji stříkat, trpí monilií.
Topking, 13.10.2014 Obsahuje fotku
doba zrání:  Z odrůd, které jsou ted nabízeny vůbec nevím, která je raná, střední a pozdní. Bod číslo dva: mirabelky a špendlíky, taky jsou rané střední a pozdní.před měsícem v Bratislavské botanické zrála pozdní plody kulaté, růžové barvy,... celý příspěvek >
Kamčatský zimolez napaden padlí, 23.9.2014
za 45 let pěstování se mi objevil jen škůdce červec, ten co dělá bílou vlnu. zalezl všude pod kůru, musel jsem keř spálit. Tentýž červec se objevil na jehličnatém douglaska, ale zimou škůdce zcela vymrzl. jinak na ovocném zimolezu se vyskytují jen... celý příspěvek >
Toptaste, 23.9.2014
mně říkali, že toptaste má 30% cukru. Mně se to nezdá, protože tady roste něco jako trnka, má to velké množství kulatých menších plodů, keř celý modrý na dálku viditelná modrá, a plody jsou sladké jako med, kam se hrabe toptaste s cukernatostí. chtěl... celý příspěvek >
Kiwi, 31.8.2014
nejchoulostivější jsou malé sazeničky.Ty snadno zničí kočky v noci, dejte okolo pletivo, metr králičího stojí 26kč a z něj uděláte válce dva pro obě rostliny.Za tři-čtyři roky až to udělá kmínek už pletivo nepotřebujete. Dále může rostliny zničit... celý příspěvek >
Kombinace samosprašného a samičího kiwi, 31.8.2014
nikdo asi neumí zodpovědět otázku o opylení pomocí pylu samosprašné odrůdy.Možná to někdo zkusil, spíše v zahraničí než u nás. Problém s nekvetoucími argutami se stále objevuje, stále je někdo prodává.Soused je má už asi 15 let, poradil jsem mu at... celý příspěvek >
Musa basjoo, 31.8.2014
pardon, spletl jsem si to s něčím podobným, zapomínám.Asi to byla nějaká papaja nebo co co mu tam plodilo.je to zkušený citrusář, střechu domu má samá okna takže z domu je skleník. Chodí se tam dívat na rostliny i zvířátka moc lidí.Má i pěkné... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika