Příspěvky uživatele - 0.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kalfas jako květináč - zdravotní hledisko, 16.12.2013
Dobrý den, chtěla bych zkusit pěstovat drobné ovoce a nějakou tu zeleninu v nádobách. Klasické květináče a truhlíky větších rozměrů jsou pro mě finančně nedostupné, zatímco kalfas 90 l lze sehnat do dvou stovek. Nejsem si ale vubec jistá, zda je... celý příspěvek >
Materiál na drenáž do květináče pro borůvky, 2.12.2013
Dobrý den, prosím o radu, co mohu použít jako drenáž do květináče, kde budu pěstovat borůvky a brusinky. Jde mi o to, zda a jak moc může zvolený materiál ovlivňovat ph. Nejsem moc chemik, takže netuším, jestli můžu použít keramzit, mramorovou drť,... celý příspěvek >
Mohu ještě teď zasadit ven borůvky, brusinky a ostružiny?, 8.11.2013
Ahoj všem, prosím o radu, jestli je teď - začátkem listopadu - vhodné vysadit ven do půdy kanadské borůvky, brusinky a ostružiník. Nebo je lépe nechat rostliny v květináčích a vysadit až na jaře? Pokud až na jaře, mohu rostliny nechat přes zimu na... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - omylem posečené, 24.6.2012
Ahoj všem, "podařilo" se mi useknout kanadskou borůvku. Vysazená byla loni na jaře, zrovna teď měla pěknou násadu zelených plodů. Nezbyl ani lísteček, jen pár klacíků asi 5 cm nad zemí. Má šanci se vzpamatovat a znovu obrazit, nebo je to její... celý příspěvek >
Co to je za rostlinu?, 18.5.2012 Obsahuje fotku
Vyfotil jsem tuto rostlinu a nevím co to je, poraďte.Děkuji
Cupressocyparis leylandii - Cyprisek leylanduv, 8.8.2011
Zkuste firmu ARBOEKO
Světlušky 2011, 13.7.2011
Ahoj všem, na tuto diskusi jsem narazila náhodou, když jsem hledala informace o výskytu světlušek. Netušila jsem, že existují lidé, které toto téma zajímá. Nikdo, koho znám, totiž moje nadšení pro světlušky nesdílí.  Už jako... celý příspěvek >
Škůdce, 25.5.2009 Obsahuje fotku
Poraďte prosím, něco mi žere broskvičku, bohužel, na listech jsem žádného škůdce nenašel. V listech se tvoří malé, hnědé tečky, během pár dní se tečky zvětší až na několik milimetrů s dírou uprostřed, listy usychají a opadají. Opadávání listů... celý příspěvek >
Stihl MS 250 nebo MS 270, 19.11.2008
Díky za radu dnes jsem koupil MS 270.
Stihl MS 250 nebo MS 270, 16.11.2008
Dobrý den. Chci koupit řetězovou pilu váhám mezi STIHL MS 250 a STIHL MS 270 nevíte někdo jestli je mezi nima rozdíl myslím v konstrukci, výkon se samozřejmě dá přečíst ten je jasný.Bude používaná na palivové dřevo. Děkuji.
Svářečka x invertor, 26.10.2008
Koupil jsem to ve velkoobchodě s elektro ja ko prázdnou bednu a doplní se zázuvkami a jističem mají k tomu všechny kombinace.
Svářečka x invertor, 26.10.2008
Svářím téměř každý den, při nákupu svařovacího invertoru pozor na to kde se bude svářet.Při sváření větším proudem dochází k velkému zatížení jedné fáze, prodlužovák musí mýt průřes nejméně 2,5, při poklesu napětí má invertor problémy a hliníkové... celý příspěvek >
Výkon řetězové pily, 26.10.2008
Dobrý den. Uvažuji o pořízení krbových kamen. Jaký výkon řetězové benzinové pily by jste doporučily koupit na běžné palivové dřevo ze značky Husgvarna. Nechci kupovat pilu jako profík asi bych ji nevyužil. Děkuji.
rajčata - rady pro začátečníky, 18.4.2008
Ahoj Veroniko Já nedávám kompost, ale vyházím rýhu asi dvace až třicet cm hlubokou na šířku lopaty a vyšlapu ji plnou koňského hnoje na vrch naházím slabší vrstvu hlíny a přikreju to černou textýlií, vyřežu díry a můžu sázet rajčata.
Grilování na kameni, 1.3.2008
Jak je to na té fotce dá se to sehnat. Žula musí být osazená v železném rámu, protože se časem udělá vlasová trhlinka a pokud nebude v rámu může prasknout. Rám má nožičky, jdou trubkou nastavit na potřebnou  výšku.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika