Příspěvky uživatele - 176.161

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 4.4.2022
Zidlochovicko, stříkal jsem v pátek championem, vypadá to, že 1/3 je ko, zbytek dobrý, odruda leskora.Ráno dnes - 3,co jsem se díval na sousedovy stromy, tak má pomrzle víc, ale velkopavlovicka ještě není úplně nakvetene, takže ztráty nebudou tak... celý příspěvek >
Zahradnictví Spomyšl, 24.11.2020 Obsahuje fotku
Dnes mi přišel balík že spomysle, krásné maliny, tři druhy, kořenový systém cca 40cm, taktez stromky hezké, krásné kořeny, za tu cenu, maliny 39-49 a stromky 160-190 si myslím, že super.. Syro ký jsem uložil na jaro, aby mi neuscy, přece jen, broskve... celý příspěvek >
Mšice a mravenci, 5.6.2018
přátelé... mravenci nejsou žádní blbci.. nalepil jsem na broskev lepový pás, jako podklad na kmínek jsem použil smrštitelnou černou,,strečku,, neboli potravinovou folii.. po 14 dnech zkoumaní, začali mravenci nosit mšice, které mají na listech, nebo... celý příspěvek >
Sekačka Raser - motor Briggs & Stratton začala kouřit, 1.5.2018 Obsahuje fotku
jasny no, žere to olej, takže se něco pokazilo., takže bud oprava, což bude nerentabilní, nebo sehnat jiný motor.. ja sehnal motor za 400kč, protože byl o stovku dražší, než cívka, která mi odešla.. škoda, že ten můj motor je jinej, daroval bch vám... celý příspěvek >
IBC kontejner na vodu na zahradě, 11.4.2018
ja sehnal IBC za 1200korun, od mýdla. vypláchnutá.. mám ji na 3 paletách, bohužel moc nepršelo, zatím jsem najímal jen 300l vody. Vrchní otvor mam 22cm, ten větší. Nádobu jsem omotal černou,,strečkou,, a ještě ji přetáhl bílou netkanou textilii, aby... celý příspěvek >
Sloupovité vs. zakrslé, 28.1.2018
a toptaste je sloupovitá? já našel fruca a imperial v zahradnictví Zoja. stejně píšou - stromek je vhodný na sloupovité zapěstování až po adekvátním řezu.. chci tyto stromky zasadit k plotu od souseda, bude zde misto cca 1metr..a nechci, aby... celý příspěvek >
Sloupovité vs. zakrslé, 28.1.2018
dobry den, super, dekuji za vysilující komentář.. ještě by mě zajímalo, existuje nějaká sloupovitá, či,,málorostoucí,, odrůda švestky?
Sloupovité vs. zakrslé, 28.1.2018 Obsahuje fotku
Myslíte, že je to reálné.? Aktalualni katalog starkel.. o něčem podobném přemýšlím a zahradu k plotu.. díky..
Sloupovité vs. zakrslé, 12.11.2017
dobry den, rad bych se zdejších zkušených zahrádkářů zeptal, kdo tedy pestuje sloupovité stromky, na odrudy a případně jaké mají sklizně. Pročetl jsem spoustu článků, ale většina pěstitelů není s těmito stromky spokojena z důvodu nízkých či žádných... celý příspěvek >
Zakopání plastových nádrží na vodu, 9.6.2017
plechový kýbl??)))
Mráz, 19.4.2017
Ovocnáři brojí proti mrazu. Květy stromů má ochránit speciální mlhostroj
Rozkvétání 2017 M+B, 26.3.2017
hrušovany u brna.. naštěstí ještě vše spí a nekvete.. v noci je celkem zima, loni zmrzlo vše.. tak snad letos budou broskve a merunky..vvera jsem provedl pstrik syllitem na broskvi, pač kvety se derou ven, ale naštěst jen tak zlehka.
Kadeřavost - postřik dnes?, 26.2.2017
včera jsem take střikl kuprikolem, u nas +8stupnu, slunicko... jaké je dávkování smáčedla silwet star na 10l aplikační kapalin? Všude je jen dávka na 100m2 plochy..nerad bych tam toho nalil zbytečně moc.. děkuju.
Jarne mraziky 2016, 7.5.2016
hrušovany u brna - merunky, broskve KO, třešen tak 60% KO, vypada to, že budou jablka a jahody.. ořešáky jsou v okolí všechny zmrzlé... vinice tak 80% KO..
Jarne mraziky 2016, 29.4.2016
tak to gratuluji, hrušovany u brna pomrzly merunky všechny, stejně jako réva, jabka nevím.. velké bílovice pomrzlé vinice, samo záleží dle lokality, ovšem ztráty tu budou velké.. celý týden kromě středy jsou teploty pod bodem mrazu a to i -2 stupně,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika