Příspěvky uživatele - 253.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nový výhon vedle starého pařezu (kmenu) broskvoně, 1.9.2014
..pánové zahradníci..-čtu tady..,jsem přivázal očko páskou,, --..jak krásně výstižné.. mimochodem -debata na téma..plítko kořenících broskví mi přijde..podivná..-když je častou podnoží pro broskev mirabelán, jež má kořeny, do planiny,..nebo se... celý příspěvek >
Červitost švestek TopGigant Plus, 25.8.2014
něco jako omluva a pokus o usmíření... citace popisu od p, Vysloužila z kterési starší diskuze... Šárku poznáte podle občanky nebo křestního listu, šarka je srbochorvatský název pro neštovice - vznikl tedy v údajné pravlasti modrých slivoní. Poznáte... celý příspěvek >
Červitost švestek TopGigant Plus, 17.8.2014
pane, sic neporadím prakticky, ale... Šárka je o deformování plodů, nikoli o červivosti - tu působí hmyzové..!
Měli jste letos americké padlí?, 17.8.2014
Já jsem sehnal 3 stromky,,rezistentu, --ovšem-bezejmenného. Rodí bohatě, ale ani jednou za 4 roky doma nebyly plody sladké. Zkusím vyměnit stanoviště... a pak?pokud se nepolepší..budou nové meruzalky..podnože.
Dozrávání renklód, 1.8.2014
že vám do toho mluvím, sousede!...ale..ty ringle by se měly pomačkat, aby kvasily... jinak to začne hnít (popř. plesnivět) a..kvas bude tak na propláchnutí kanálu!!
Oullinská renglóda, 1.8.2014
krásné... to bude mít bečka na kvas radost..z takové návštěvy
Nemoc angreštu, 6.6.2014
...tak to mám zase... jak říkávaly už babky - nerouhej se!!!...padlí mám na všem, co na zahradě roste!!    // vulgáry se tady nepoužívají, takže..(jen zlost)!!.//
Meruzalka, 25.5.2014
přešlo několik měsíců a je čas na chválení... chytlo se mi a roste!...Dokonce -a to jako návod pro začátečníky - rouboval jsem i černým rybízem, jehoš vrcholový pupen už měl lístečky... zabalil jsem do ig.sáčku, zaléval a... povedlo se!!  ... celý příspěvek >
Nemoc angreštu, 17.5.2014
mi kdysi poradili na padlí..ostříhat větve... hned teť a spálit. Pak postříkat jakýmkoli mýdlovým roztokem... celý ten pahýl. (zůstal vlastně jako by ujatý roub).Ještě do zimy vyrašilo několik větviček a další rok už úroda zdravá. Je to několik... celý příspěvek >
Nemoc angreštu, 17.5.2014
taky mám rezistentní odrůdu (pokud mi prominete, že neznám odrůdu)..a nejsem nadšen -ta planá chuť... snad opravdu raděj zlatej... fík -chuťově
Očkování / roubování broskvoní, 5.4.2014
slýchávám - a čtu tady,... že se roubuje na mirabelán či trnku. Je nějaké omezení nebo riziko při očkování broskví na semenáček meruňky??? děkuji
Brynza, ovčí sýr, korbáčky, 5.4.2014
To jste skoro na těch cenách, jak nedávno ukazovali v kterési komerční TV... z mocarely... a pak asi nechat oschnout... ale -na ošizení hostů to je super návod?   Zkoušeli sme (jak jinak)..a chutnalo
Meruzalka, 1.3.2014
Tak jak ten poslední obrázek vypadá i ten můj poslední pokus. To vaše je... bílý rybíz?... když jsou ty meruzalky silnější jak roub-asi se to tak snadno nesroubovává... takže raděj ustřihnout a nechat narůst nový - na další pokus??
Meruzalka, 28.2.2014
děkuji - zkusil jsem naroubovat ten nejtenší proutek meruzalky černým rybízem a zabalil jej do ig. sáčku - proti vysychání (snad si udělá příznivé klíma)
Meruzalka, 28.2.2014
zeptám se také... lze roubovat v tuto dobu mezuzalky venku?...tzv z keře na keř.. -když už to začíná pučet?  několik se mi jich evidentně v srpnu ,nepovedlo,...a ztratit další sezonu by bylo škoda... dík za ohlasy
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika