Příspěvky uživatele - 81.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakaz pestovani vlastnich seminek, 13.5.2013
Zakaz pěstování vlastních semínek A ještě chci dodat, že nám zakážou i smažené řízky, abychom si moc nevyskakovali-zdůvodní to třeba zvětšením výskytu kardiovaskulárních chorob u komáří populace(když se komár nasosne krve z konzumenta řízků,... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 12.5.2013
Rez hrušňová-vím jak na ní Při vší úctě, pan Josef. Zkoušel jsem s jalovci vše možné-i na doporučení odborníkůz UKZUS, nicméně v podtextu vždy bylo "stejně s tím nic nenaděláš". A měli pravdu. Také mám rád jalovec, ale ještě radši dobrou hrušku,... celý příspěvek >
Původní staré švestky, 12.5.2013
Původní staré švestky To má snad vliv na šarku? To nemyslíte vážně. Wendy
Suncrest nebo Envoy, 12.5.2013
Suncrest nebo Envoy Pan Petr z Pardubic. Nemíním se s Vámi v žádném případě přít, ale sám mám odrůdu Envoy v podmínkách Jižní Moravy- jihojihozápadní mírný svah, a nikdy mi nedojde do Vaší barvy. Máte pravdu, že květ je růžovitého typu a... celý příspěvek >
Původní staré švestky, 12.5.2013
Půvfodní staré švestky Můžete mít pravdu, ale v tom případě by se to nedalo použít jak na konzum, tak na pálení. Pokud by byly alespoň tolerantní, byla by situace jiná. V každém případě dle mého názoru stojí za to pčkat. Šarka se rozmnožuje... celý příspěvek >
Suncrest nebo Envoy, 12.5.2013
Sunsrest nebo Envoy To, co je na snímcích, určitě není Envoy. Je to záměna druhů, kterou bohužel tak často provádějí naši producenti stromků. Ve šskolce ani Pánbůh nepozná, co to je a kupující je přesvědčen třeba dlouhé roky, že má tu správnou... celý příspěvek >
Úrodný rok, 12.5.2013
Úrodný rok Pokud si dobře vzpomínám, tak vloni přišli zmrzlí až 18.5. a to od 0,30 do zhruba 7.00 v absolutní teplotě -7 stupňů C. To bylo na Moravě. Jak jsem se dozvěděl na setkání jahodářů 5.3. v Mělníce, přišel jim tam ještě jeden ledový dech,... celý příspěvek >
Nemoc švestky - co to je?, 12.5.2013
Nemoc švestky-co toje? Není to nemoc, ale škůdce, a to Píďalka podzimní(Operophtera brumata). Podobně se však může proješvit i pollydrosus sericeus nebo aporia crataegi(bělásek ovocný). Nicméně je třeba použít nějaký pyretroid-proti žravému a... celý příspěvek >
Původní staré švestky, 12.5.2013
Původní staré švestky Nechte je rok žít. Poznáte sám, jsouli citlivé na šarku-tzn. že vám nezústane na stromě skoro žádný plod, který by stál za konzum, nebo budou strromy plné výborných plodů(samozřejmě po náležitém ošetření), a Vám se vyplatí... celý příspěvek >
Opadávání plodů, 12.5.2013
Opadávání plodů. V tuto chvíli bych to tipnul na opylovače. Červnový propad plůdků je ještě daleko, a v letošním, na srážky bohatém roce zřejmě na stromech se udrží mnohem více plodů, než v letech minulých(suchých), Ještě by to mohl být nadměrný... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 12.5.2013
Rez hrušňová-vím jak na ní Motorová pila, a omlouvám se za tento tvrdý názor. Po mých zkušenostech- buď hrušky, nebo jalovec. Stačí si vybrat. Měl jsem několik krásných jalovců a poslední padl vloni, byť s tím byl spojen hurónský řev mé... celý příspěvek >
Nemoc novych hrusni, 12.5.2013
Nemoc nových hrušní. Jo. Wendy
Derave listy, 12.5.2013
Děravé listy Dík za názor. Víte, rád bych vám poslal i fotodokumentaci, ale teprve se s komplem učím, ato jen z toho důvodu, že od příštího roku v rámci úspor se jinak s námi zemědělci nebude Zemědělská agentura bavit. To že s Vámi mohu alesoň... celý příspěvek >
Dotaz na postřik, 12.5.2013
Dotez na postřik Pan KUKY má pravdu. Ochranná lhůta je pouze u vojtěšky, a to z toho důvodu, že je několik sečí za sezonu. V cibuli můžete tento gramidicin použít prakticky až do prvních znaků pokládání natě. Ale příště byste se měla poradit s... celý příspěvek >
Je to koniec?, 11.5.2013
Je to koniec? A co desetinná čárka při míchání postřiku, nebo povolený TM(tank mix). Tak jak teď vypadají, není žádná katastrofa. Ovšem narovnání bude asi trvat déle. Wendy
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika