Příspěvky uživatele - 81.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zmizení listů u ovocných stromů (zakrnění?), 28.5.2013
Zmizení listů u ovocných stromů (zakrnění?) Máte plnou pravdu. Řepku jsem nikdy nesel, ani jako přerušení, tak jsem si na to nevzpomněl. Ovšem na snímcích tuším p. Josefa není řepka, ale ječmen? Wendy
Jak na tento plevel?, 28.5.2013
Poradí někdo jak na tento plevel Nepátrejte dál a zkuste vyžďákat od nějakého obilnáře Mustang. Ten se používá v dávce 0, 6l/ha ve 400-600 stech litrech vody. Musíte si to přepočítat na Vaši plochu. Výsledek je zaručen. Dokonce Mustang a konečně... celý příspěvek >
Prasklý kmen u třešně, 28.5.2013
Prasklý kmen u třešně Všem dobrý večer. Odpověď na otázky-řez byl prováďen v lednu za dosti nízkých teplot a na sněhové pokrývce asi 8-10cm. Po ořezání mi můj vlastní syn (nevlastního nemám), řekl: cituji- milý vole, to jestli ti půjde, tak... celý příspěvek >
Zmizení listů u ovocných stromů (zakrnění?), 28.5.2013
Zmizení listů u ovocných stromů (zakrnění?) Toto je stará bolest všech stromků u pozemků s intenzivní polařinou. Dokonce si i tipnu, co to bylo za přípravek. Určitě s látkou MCPA (dikopur, mustang ap.) Tyto látky jsou stromkům zvlášť nebezpečné(a... celý příspěvek >
Kveten 2013 - kadeřavost broskvoní, 28.5.2013
Květen 2013- kadeřavost broskvoní Pan Rosti&slavík. Samozřejmě u mne budete mít slíbená očka, jen Vás prosím, abyste mi to zavčas připomenul. Někdy toho mám už tolik, že pravá a levá mozková hemosféra včetně podvěsku přestávají... celý příspěvek >
Škůdce na hrušni, 27.5.2013
Škůdce na hru´šni Měla by to být píďalka zimní(Erannis defoliaria), která se však nevyskytuje v takové síle, jako píďalka podzimní(Operophtera brumata). Jen mě trochu mate barva housenky. Wendy
Zmizení listů u ovocných stromů (zakrnění?), 27.5.2013
Zmizení listů u ovocných stromů(zakrnění?) Přesně tak vypadá šípek po použití přípravku Glyfogan 480 SL v dávce 6l/ha. Používám jej na šípek všude, kde není u plotu mého sadu(tam jej nechám, protože je to ochrana proti kradeníkům. Po postřiku v... celý příspěvek >
Prasklý kmen u třešně, 27.5.2013
Prasklý kmen u třešně Ještě dodatek- Jsem zvědav na Gnomonii. Wendy
Prasklý kmen u třešně, 27.5.2013
Prasklý kmen u třešně Paní Lída a pan Miloš Vysloužil Vcelku jsem čekal takové reakce. Za 1) Sad, který jsem získal, byl částí sadů vysázených v r 1971 jistým JZD.       2) Po roce 1990 se spousta... celý příspěvek >
Kveten 2013 - kadeřavost broskvoní, 27.5.2013
Květen 2013-kadeřavost broskvoní To co je na snímcích není žádná pohroma v tomto roce. Ostatního zdravého obrostu je dost i na velkou násadu a napadené listy odejdou a druhá generace už bude čistá. U mně se letos kadeřavost nejvíce projevila na... celý příspěvek >
Prasklý kmen u třešně, 27.5.2013
Prasklý kmen u třešně Tak velký nesmysl to zas není. Mám starý meruňkový sad, který jsem už chtěl vyklučit. Nicměně dostal ještě šanci v podobě tvdého zmlazení(kmen+max. 20cm kosterní větve). Všichni, kteří kolem mne mají také meruˇky, se... celý příspěvek >
Legolda, 27.5.2013
Legolda Pan Petr z Pardubic. Není to u Legoldy vyšší citlivost k mrazu, ale její specifický růst se kterým si někteří nedokáží poradit, ale hlavně při nepřízni počasí její obrovská citlivost na pukání a následné monilie. Kdyby nebyla tak... celý příspěvek >
Krtek, 26.5.2013
Krtek Krtek Vám může dělat chodbičky, nebo krtince v trávníku, ale hryzec je liška podšitá, které se líbí čerstvá zelenina nebo brambory. A když rázně nezakročíte, tak ovocné stromky zvlášť na typových podnožích budete mít jako oštěp pro lovce... celý příspěvek >
Prasklý kmen u třešně, 26.5.2013
Prasklý kmen u třešně Ještě jsem zapomněl jednu zásadní věc. Odstraňte si z kmínku a větví mechy a lišejníky. Jsou to příživníci, kteří Vaší třešni ubírají živiny a tím ji výrazně oslabují. Wendy
Prasklý kmen u třešně, 26.5.2013
Prasklý kmen u třešně. Milá p. Kateřino. Je to mrazová deska jak vyšitá. Poradil bych Vám přípravek Pellacol, který je proti okusu zvěří a zároveň jako výborný balzám, jen se nesmí použít na čerstvou ránu-(musí alespoň 24hod. zaschnout). Příště... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika