Příspěvky uživatele - 128.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poraďte prosím odrůdu, 19.3.2016
Dobrý den, prosím o radu jakou odrůdu meruňky zvolit na oblast jižní Moravy. Plody by měly být hodně měkké (typ na marmeládu, kvas), dále by bylo dobré aby se jednalo o odrůdu odolnější k chorobám, na zahradě nepoužíváme postřiky. Děkuji moc
Albizia, 28.9.2014 Obsahuje fotku
Albicii mam uz dva roky dovezenou z Chorvatska.Je 180cm vysoka samozrejme byla mala v kvetinaci ale za ty dva roky pekne narostla a letos poprve vykvetla mam ji venku i v zime a dari se ji sice trochu neco zmrzne ale zase na jaro velmi rychle... celý příspěvek >
Fíkovník, 16.4.2014
Mam take fik tri nebo ctyri roky stary, vzdy v unoru na nem vyrostou fiky a pak teprve listy.Mam jej v byte v sudu ale nikdy fiky nedozraji a pritom jsou plody velke. Druhy je na zahrade stejne stary ale ten jeste nemel ani jeden a je mensi tomu v... celý příspěvek >
Tmavnuti listu na Fikovniku, 16.4.2014 Obsahuje fotku
Mam dotaz, trilety Fikovnik a zacinaji na nem se vytvaret tmave skvrny ktere pak sesychaji a list zhnedne. Postrikal jsem jej postrikem proti skudcum na listech ale vubec to nepomaha.Tak uz nevim co s tim.Prikladam foto. Diky
Mám tri roky starou albcii dovezenou z Chorvatska, 14.4.2014
Dekuji za vase rady a poznatky. Jiz je opet ve sve krase a dari se ji.Bylo to tim prelitim.
Mám tri roky starou albcii dovezenou z Chorvatska, 1.4.2014
Je ve velkem kvetinaci ale tohle jaro vyrostly listky a hned za 14dni zacaly opadavat.Nevim cim to je, jestli je hodne zalita a nebo malo.Poradi nekdo?Diky za veskere informace.
Husqvarna 142, 1.4.2014
Jo, jo, díky. Tohle bylo první, co mě napadlo. Nepomohlo to. Když jsem míval žigula 05, tak to taky tak zdechávalo - bylo to podtlakem v nádrži. Tam to povolení víčka pomohlo. U HQ ne. :-(. Škoda.   Zdravím Jirka
Husqvarna 142, 31.3.2014
Děkuji, vyzkouším. Bude to ta levnější varianta. Přivítám každou radu. Jirka
Husqvarna 142, 31.3.2014
Ahoj Láďo, pilu jsem odnesl do servisu, pán mi vyměnil membránu v karbecu (protože už nenastartovala vůbec), vyčistil co mohl, stálo mě to litr. Budiž. Jenže v sobotu jsem řezal a opět to samé. Po půl hoďce si postavila hlavu. Hned jsem vymontoval... celý příspěvek >
Husqvarna 142, 22.2.2014
...ještě doplním, pokud vytočím svíčku, tak je suchá. Jo, před chvilkou jsem vymontoval karburátor - zjední strany pod víčkem membrána, z druhé pod víčkem ňáký ďoury, ale trysku jsem nenašel. Jinak žádný smetí, či něco, co by tam nemělo být jsem... celý příspěvek >
Husqvarna 142, 22.2.2014
Dobrý den,  prosím o radu - pila při řezání zezačátku maká normálně, pak si vzpomene, ani ne po půl hodině, že končí, motor jde do nižších otáček a zdechne.Jak kdyby došel benzín, přestože tam je. A už nenastartuji. Ať tahám, jak tahám.... celý příspěvek >
Lepkavý prach na listech juky, 23.1.2014
A je ten červec viditelný okem? Protože na těch listech je vidět pouze ten prášek...
Lepkavý prach na listech juky, 22.1.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, na listech juky se mi vytvořil takový světlý, jemně lepkavý prach. Začíná to jakoby od koruny rostliny. Korunní listy chřadnou a světlají. Co by to mohlo být a jak to mám vyléčit, prosím? Děkuji za reakci
Jak sestrihavat jablone na vedeni, 19.12.2013
Dekuji i tak za rady. Jiste bude lepsi si poridit prirucku a neco nastudovat.
Jak sestrihavat jablone na vedeni, 18.12.2013 Obsahuje fotku
Prosim o radu jak sestrihavat jablone vedene na dratenem vedeni dekuji
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika