Příspěvky uživatele - 45.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Růže v nádobách - větší, 31.3.2015
Dobrý den, dnes jsem volala k Pelcům, paní doporučila odrudy, když objednáme tak příští týden máme.Tak ještě není tak pozdě.Jinak na jejich stránkách mají krásně zpracovanou nabídku.Nechte si poradit pak koukněte na obrázky a pak ojednat.Tak ať... celý příspěvek >
Rada co nasadit do svahu, 12.3.2015
Máme u RD také prudký svah, po mnoha pokusech jsme nasadily Muchovník Lamarckuv.Krásně a bohatě kvete, keře jsou vidět na několik set metrů, ozdoba. Má lahodné plody jako borůvky dozrávají v červnu 1ovoce.Na podzim krásně zbarvené listí.No a hlavně... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 26.2.2015
taika jsou žlutá, drobnější, banánového typu, velká plodnost nepraskaj, jsou docela chutná, je to zaručená sklizeň i při loňském špatném rajčatovém roce,
Krošečka Havrošečka a Japonskij Trjufel, 21.2.2015
zapomněla jsem dodat, že Jap.Tr.má bramborovou nať a nepraská, chce hodně tepla a sluníčka
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 21.2.2015
neoseeds
Jahnacina aby vonala, 21.2.2015
maso se musí dokonale odblanit, receptů je moc, řízky na rozmarýnu, guláš,pečeně, sekaná do klobás.Já vařím podle oka a co doma mám a přiměřeně, dejte dotaz do vyhledávače
Krošečka Havrošečka a Japonskij Trjufel, 21.2.2015
Japonskij Trjufel, jsem měla vloni(divný rok na rajčata) první plody velké zklamání, bez chuti, ale od půlky srpna a září to byla ňamka.Plodnost výborná velmi chutná.První zralá v půlce července poslední až říjen.Letos je určitě dávám... celý příspěvek >
Určení druhu thuje, 15.2.2015
Dobrý den, je vhodné teď krátit thuje asi o 1m děkuji D
Dýně - jak ovlivnit velikost plodů, 28.8.2014
Dobrý den, které dýni se říkalo Panská dýně exsistuje tato odrůda ještě?Neznáte nebo nepěstujete tento druh?Nikde nemůžu dohledat děkuji D
Papriky a rajčata na balkon, přesadit?, 12.7.2014
Dobrý den, dostala jsem zahradu a jsou tam také papriky, ale strašně na husto 3řady 20cm od sebe.Jde to nějak opatrně přesadit.Rostliny jsou 30-50cm vysoké krásné zdravé děkuji za radu
Hybrid švestkomeruňka, 20.3.2014
projděte si nabídku zahradnictví Kruh
Zkrácení příliš vysokého stříbrného smrku, 16.3.2014
Jenom mu to prospěje, měli jsme stejný problém.Zkracovli jsme asi o 9m jen se musí začistit trošku do kulata za rok to pěkně obrostlo a vypadá pěkně.No a musí se hlídat a vršek přistřihovat jinak udělá vydlicia bude z něho koště.
Partenokarpické okurky, 16.3.2014
dejte si do hledáčku a ono se Vám tam ukáže je jich hodně salátovek i nakladaček ještě se podívejte na multifrutní ušetříte polovinu místa a máte minimálně dvojnásobnou až trojnásobnou úrodu i polní se dají pěstovat vertiko
Rajčata pro sezónu 2014, 21.2.2014
dobrý den, s odrůdami je to tady špatné. Největší prodejna tohoto sortimentu u nás má 8 druhů rajčat a od 3 různých dodavatelů. Neznalosti a nízkým zájmem prodejce to dopadlo tak, že od všech 3 dodavatelů vzal stejné druhy rajčat těch... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 19.2.2014
tento týden v nabídce byla.Mám objednánou a asi 12 dalších tak jsem zvědavá, hlavně se těším na Japanese Trifele Black no nechám se překvapit dám vědět
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika