Růže v nádobách - větší



host - 45.194 (?)
31.3.2015 19:01

Dobrý den, dnes jsem volala k Pelcům, paní doporučila odrudy, když objednáme tak příští týden máme.Tak ještě není tak pozdě.Jinak na jejich stránkách mají krásně zpracovanou nabídku.Nechte si poradit pak koukněte na obrázky a pak ojednat.Tak ať rostou Dáša

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
host - 111.26 (?), 31.3.2015 18:04

a zapomněla jsem podpis - Květa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 111.26 (?), 31.3.2015 19:16

ještě oprava - série popínavých růží do nádob fa Tantau nese název Starlet, nikoli Scarlet, uklikla jsem písmenko.

Květa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 45.194 (?), 31.3.2015 19:01

Dobrý den, dnes jsem volala k Pelcům, paní doporučila odrudy, když objednáme tak příští týden máme.Tak ještě není tak pozdě.Jinak na jejich stránkách mají krásně zpracovanou nabídku.Nechte si poradit pak koukněte na obrázky a pak ojednat.Tak ať rostou Dáša

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 240.105 (?), 13.4.2015 19:27

Tak jsem zatím sehnala v místním zahradnictví The Fairy, světle růžovou, půdopokryvnou. Knirps, který se mi líbil na netu, měli 5x dražší, asi že byl z dovozu, The Fairy měla visačku česká rostlina. Byla v květináči, přišla mi hezky silná, výhony a listy vypadají zdravě. Zasadila jsem ji do 60 l květináče spolu s jedním plaménkem. Měli i pár dalších ze skupiny Fairy, možná ještě nějakou dokoupím. Podle charakteristik na internetu by to mohlo splňovat to, co chci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 157.239 (?), 13.4.2015 23:08

Prý už se dají sehnat ve 3D, nejen růže... Nežádají si žádnou péči, absolutně mrazuvzdorné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 240.1 (?), 6.6.2016 9:37

Tak jenom doplním - světle růžová The Fairy v květináči opravdu parádní, krásně kvetla, rozrostla se. Přistiňovala zároveň kořeny plaménky, který rostl na konstrukci nad ní a celek měl pěknou výšku. Na zimu květináč částečně zapuštěn do země a na keřík přihrnutá zemina. Teď už má nasazeno spousty poupat, je krásně zdravá. Vyhovuje mi jak vzhledem celé rostliny, tak květů - obrovské množství maličkých mi na tomto konkrétním místě přijde hezčí než pár obřích.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 240.4 (?), 12.1.2017 20:35

Opět jenom doplnění. Původní pokusná The Fairy už roste ve volné půdě, v květináčích byl v roce 2016 Kent (Pyrenees, od Poulsena) a nová The Fairy a její červená verze. Zimují v bezmrazé, slabě osvětlené místnosti, ale zdá se, že teplota je příliš vysoká (+5 až +13). Růžičky si daly jen krátkou pauzu, shodily lístky a teď už hodně nově raší. Uvidím, jak to s nimi dopadne v další sezoně, zkusím potom zimování ve sklepě ve tmě, měl by tam být i větší chlad.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika