Příspěvky uživatele - 199.227

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čištění řetězu od smůly apod, 4.4.2014
Smůlu rozpouští olej, z rukou máslo.
Jakou odrůdu podzimní jabloně, 4.4.2014
Matčino u mě trpělo na padlí.
Papriky 2014, 24.3.2014 Obsahuje fotku
Papriky v papírových krabicích vyložených folií. Nezaberou tolik místa a při výsadbě jejich vytvořené kořenové baly roztrhnu od sebe. Teď jsou na okně, až se trochu oteplí půjdou na lodžii.
Dál od Kuprikolu, 20.3.2014
Kuprikol nesmí zhrudkovat. Pak se z něho stane nerozpustný materiál. Chránit proto před zvlhnutím.
Užrané rašící tulipány, 21.2.2014
Bažanti. Vyďobali mi přes zimu a předjaří tulipány a lilie. Našli i zatoulané tulipány v nízkém porostu. Jako kdyby měli dobrý čich.
Rajčata pro sezónu 2014, 21.2.2014
Na kolik výhonů pěstujete Sladkuju děvočku? Mám, možná jen subjektivní pocit, že sladká rajčata jsou méně úrodná. Je to dáno energií, která vstupuje do cukru? Je to odrůda determinantní, nebo keříčková?
Jak vysít kopr?, 16.2.2014
Uhrabu záhon, rozhodím semínka kopru a jemně přehrábnu hrabičkami. Potom jenom zalévám. Ale nejlépe roste volně z výsevu daném také rozvozem kompostu po celé zahradě. Pak je nejméně napaden mšicemi.
Lilkoviště 2014, 12.2.2014
Koupil jsem semena lilku Black Beauty ze Sevy. Má s ním někdo zkušenost?
Celer, 4.2.2014
K celeru dávám krom kompostu dost popelu ze dřeva. Zalévám a vyroste pěkný.
Jakou zeleninu pěstujete na černé netkané textilii?, 30.1.2014
Pěstuji na ní bylinku Majoránku. Není zaplevelená ani zablácená.
Kovová podpěra pro růže - jak ukotvit?, 22.1.2014
Pet lahve je dobrý nápad. Vršek bych pro lepší plnění odříznul, a zahrábnutou láhev bych přeplnil betonem tak aby zúžený vytvarovaný beton přečníval úroveň země. Zabrání se tím korozi materiálu konstrukce.
Co už jste letos naštěpovali?, 17.1.2014
Pane Vysloužile, tím se vysvětlil můj neůspěch v roubování rynglí. Zkusím letos rozštěp.
Leze česnek, 17.1.2014
Česnek zatím neleze. Dal jsem ho příliš hluboko. Včera v obavě jestli snad nehnije jsem odhrnul lopatkou trochu země a ejhle objevil se česnekový puk.
Česnek v ''zimě'' vyklíčil, 3.1.2014 Obsahuje fotku
Nedělejte s tím nic. V minulých zimách, myslím tím posledních 40 let mi česnek většinou vylezl ještě před mrazy. Často koukal pak ze sněhu. Nikdy jsem o něj nepřišel, naopak bývala nádherná úroda. Sázel jsem většinou od poloviny října se snahou... celý příspěvek >
Kiwi arguta, 5.12.2013
Mám pocit, že Arguta je chuťově zajímavější než kupované kiwi. Má více exotickou chuť. Musí být správně zralá. Plody musí měknout. Na mně působí a stejně i na vnučku, že pociťuji po konzumaci více plodů pálení na jazyku. Je také trochu projímavá. Ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika