Příspěvky uživatele - 111.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sterbinovy filtr, 12.12.2012
Já si to myslel, ale v tom případě nevím proč stále prodávají/váte "budget 1" mám dojem že tam je ten filtr pouze šikmo. Nebo se mýlím? Nechci se dotknout prodejců, ale některé štěrbynové filtry jsou vážně předraženy.
Sterbinovy filtr, 12.12.2012
pokud to vytvaruju, plnit funkci to bude stejně?
Plastové desky, 11.12.2012
Našel jsem ještě jednu firmu DENCOP LIGHTING.
Sterbinovy filtr, 10.12.2012
Není to špatný ale příliš drahé, to už je levnější koupit komerční síto na e-shopu za 800 stovek a podle toho udělat filtr, ale mám pocit že tenhle nejde tvarovat do oblouku.
Sterbinovy filtr, 10.12.2012
Ať pročítám fórum jak pročítám, nikde jsem nenarazil na prodejce síťové tkaniny do štěrbinového filtru samodomo. Nechtěl by někdo prozradit kde jednoduše tuhle tkaninu či síto obědnat na e-shopu či jinak podobně? Děkuji
Sterbinovy filtr, 10.12.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám v plánu si vyrobit štěrbinový filtr svépomocí (strýc má svářečku plastů), mohl by mi někdo poradit kde sehnat nějaký plánek rozměrů a podle toho síto. Mám namysli vyrobit filtr co nejlevněji, komerční štěrbináče jsou pro můj rodinný... celý příspěvek >
Plastové desky, 8.12.2012
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda někdo z vás nezná nějaký e-shop nebo prodejnu (Zlínský kraj- Otrokovice) plastových desek na výrobu filtru. Předem děkuji
Černí broučci v kočičí srsti, 30.8.2012
můj pes je má taky, tak jsem volala na veterinu a jsou to čmelíci, prý to přenáší ptáci a podobně, ale ptal se mě, jestli chodím do lesa, takže i z tama, mám si dojít pro sprej na nastříkání na psa a doufám, že bude klid.
Zvetí se namrzlá fazole?, 4.6.2012
Nezoufejte, i mně zmrzly fazole (takové ty velké boby). Zůstalo jen 5 rostlinek, které mráz nějakým zázrakem nezničil. Zasadila jsem tedy fazole znovu a odjela na týdenní dovolenou. Po návratu nově vysazené fazole krásně vyklíčily a byly jen o něco... celý příspěvek >
Žlutý melír v trávníku. Nemoc nebo chyba v péči?, 28.5.2012
Joj, tož ted opravdu nevím co raději použít... bál jsem se této dvousmyslné reakce a že budou rady obou druhů.No nejraději bych namíchal hnojivo okamžité a dlouhodobé a rozhodil ho, poněvadž su na váškách nyní:( V každém případě mocinky děkuji za... celý příspěvek >
Žlutý melír v trávníku. Nemoc nebo chyba v péči?, 25.5.2012
Moc děkuji, budu tedy méně zalévat a pravidelně hnojit. V jakém časovém odstupu bych měl přihnojovat? 1x za 14 dní? Nebo mám raději koupit hnojivo s postupním uvolnováním? Děkuji Vítek
Žlutý melír v trávníku. Nemoc nebo chyba v péči?, 24.5.2012 Obsahuje fotku
a poslední...
Žlutý melír v trávníku. Nemoc nebo chyba v péči?, 24.5.2012 Obsahuje fotku
ještě jedna...
Žlutý melír v trávníku. Nemoc nebo chyba v péči?, 24.5.2012 Obsahuje fotku
připojuji tedy foto..je foceno z mob.tel, kvalita není moc dobrá:( Vítek
Žlutý melír v trávníku. Nemoc nebo chyba v péči?, 24.5.2012
ještě su zapomněl, hnojil jsem před 3 týdny zhruba a ted se to objevilo.Soused mi říkal že prý tato místa nejsou hnojena dostatečně, ale mě se to nezdá.Ikdyž bylo hnojeno ručně, na tak malém trávníčku bych nepřehledl tyto místa.prosím poradte.Vítek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika