Příspěvky uživatele - 111.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sterbinovy filtr, 19.7.2013
Tak včera jsem dodělal stěrbiňák do finální podoby i s padající vodou na síto a ejhle ono to přestalo fungovat. Dokut jsem měl jen trubku přímo na síto tak to za den zaplnilo odkaliště nečistotou, žel bohu s padající vodou na široko to zašpinilo... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 15.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych se zeptat z jakého materiálu (veci) máte udělanou tu přepážku? Krabice budou asi dvě bedny na maso na sobě pokud se nemýlím. Čím jste je slepil? Dnes jsem dělal také prototyp a funguje perfektně. Chtěl bych to samodomo dotáhnout... celý příspěvek >
Cena okrasného jezírka, 10.6.2013
Z veškerou úctou k Vám pane Hrkal, ale i mě osobně se nelíbí ani jedno jezírko. Podle mě je to o pohodlnosti onoho dotyčného, jak moc je ochoten investovat času a samozdřejmě peněz do svého koníčku. Nechat si postavit jezírko " na klíč " nemůže ani... celý příspěvek >
Motorový postřikovač Hecht 456, 30.5.2013
 Dobrý den prosím Vás máte někdo zkušenosti s motorovým postřikovačem Hecht 456. Nebo poradíte jiný motorový postřikovač za rozumnou cenu. Děkuji za radu.
Filtrace po domácku - jak řešíte propojení filtračních nádrží?, 11.4.2013
To máte pravdu, jak jednoduché až se tomu nechce věřit. Děkuji za inspiraci, v létě se nezapomenu pochlubit konečným dílem.
Filtrace po domácku - jak řešíte propojení filtračních nádrží?, 10.4.2013
Teda měl jsem hodně tipů ale dlažba by mě nenapadla, jak dlouho to funguje a drží to??? Trošku se toho bojím aby se to za půl roku nerozpadlo.
Filtrace po domácku - jak řešíte propojení filtračních nádrží?, 9.4.2013
Dobrý večer, chtěl jsem se zeptat z jakého materiálu máte přepážky a jak jste je přidělal do bedny. Mám doma tu samou a nemůžu se s tím popasovat, už jsem bezradný. Děkuji za odpověď
Stihl MS 290 nejde seridit volnobeh, 27.3.2013
Problem je nalezen prisava si vzduch mezi valcem a vickem protoze byly povolene dva srouby ktere drzi valec a vicko. Uz je to rozdelane dam nove gufera, pist, hadicky melo by to makat dal.Jinak dik za rady
Stihl MS 290 nejde seridit volnobeh, 21.3.2013
Dobry den Mam dotaz na zkusene poradce. Nejde mi seridit karburator na pile v nazvu, ma vysoky volnobeh i kdyz je skrtici klapka uplne zavrena. Vymenil jsem membrany v karburatoru, jehlovy ventil, sitko v karburatoru, palivovy filtr v nadrzce -... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 14.2.2013
Ohledně dotazu pro 84 198.Připravuji dřevo pro vytápění RD, mám zplynovací kotel, kde je větší spotřeba dřeva.Tak jsem zvažoval nad nějakou pilou raději profi řady.Možná by mě stačila i Solo 656,ale vzhledem k tomu, že řežu i tvrdé dřevo, někdy i... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 13.2.2013
Chci se zeptat, kdo jste si pořídily 681,v návodu je zmínka o standartním textilním filtru pro suché prostředí a nylonovým filtrem pro vlhké prostředí.Já jsem se díval a mám jen nylonový filtr, zkoušel jsem ho sdělat a ta pružná sponka je dost tuhá,... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 7.2.2013
Stojím před rozhodnutím jaký vhodný olej na přípravu směsi koupit.Při dnešních kvalitách benzínu bych nerad dopadl špatně a pilu bych nechtěl zadřít.V návodě od Mountfieldu je psané, že 2T olej Solo, který neprodávají a olej prosint od emaku.Rád bych... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 7.2.2013
Mohl by mě někdo, kdo si v Mountfieldu pořídil mot.pilu Solo 681 dát odkaz na český návod?Dostal jsem jen knížečku, kde čeština nebyla.Předem děkuji.
Sterbinovy filtr, 31.1.2013
Možná budu za hlupáka ale jsem z moravy a do prahy je to kus a e-shop jsem v tahokovu praha nenašel.
Sterbinovy filtr, 31.1.2013
Mohl by jste prosím pro nás "hloupější" napsat přesný tip abych neobjednal něco co nám bude k ničemu. Nějak se nevyznám v těch micronech. za chvilku začne sezona a já pořád zháním použitelné síto a už jsem zoufalí. Děkuju všem co poradí za ochotu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika