Příspěvky uživatele - 5.80

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
I toto je Mountfield , 25.8.2008
Dík za radu, návod k použití bazénu a schůdků jsem taky nečetl jako těch devadasát procen hloupejch čechů, jsme fakt pacienti když si myslíme že schůdky do vody nesmí být trvale ponořeny, musím si podrobně pročíst ten návod, třeba se tam dočtu že v... celý příspěvek >
Tuje Smaragd, 8.7.2008
Chtel bych se zeptat: ktery z uvedenych dvou druhu bude vhodnejsi do ziveho plotu: thuja plicata excelsa nebo thuja plicata atrovirens?Plot hodlam nechat narust cca do 2,5metru vysky, bude oddelovat predevsim opticky muj pozemek od sousedova! Slunko... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 7.4.2008
Pane Ptáčku, velice pěkný stroj.Zaujala mě i čelní lžíce a bouda.Ani bych neřekl, že jde o TK10 vypadá úplně jinak a to pěkně.Naviják je také zajímavě vyřešen, škoda že nemám odepínatelný přední diferenciál, jinak bych si něco podobného určitě zkusil... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 23.1.2008 Obsahuje fotku
Asi se pochlubím jako první.Vlastním malotraktor TZ4K14. Úpravy: nožní plyn, rychlospojka hydrauliky. Úpravy vozíku:bedna na nářadí, nájezdová brzda. Toto jsou fotky po koupi, fotky po úpravách dodám v nejbližší době.
TK, TZ, MT, Holder, 23.1.2008
Vše o těchto malotraktorech. Posílejte fotky, vylepšení, prodávejte a kupujte díly a nářadí k těmto malotraktorům, pište své zkušenosti s opravami těchto malotraktorů, nehádejte se tu, protože vás spojuje jeden koníček.
Dají se odpudit vosy?, 14.4.2007
Na domě mám štít z palubek oranžovo-hnědé barvy. Netušil jsem jaký to bude magnet na hmyz, zejména vosy. Samozřejmě, "když už jsou tam", zakládají hnízda, nějaká škvíra se vždycky najde. Existuje nějaký nátěr nebo přídavek do nátěrových... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika