Příspěvky uživatele - 133.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Otazka pro znalce homelitek, 7.1.2018
To bude Homelite 903/913. Pila cca ze sedmdesátých let...
Bataty, 18.8.2017
:D poničené listy již zarostly novými, takže jsem plašil zbytečně :D, ale děkuji za informaci.
Bataty, 29.7.2017
Vy jste již zkušení v pěstování, také se vám dělají díry v listech batátů? Nevím co s tím, žádný brouci na tom nejsou, tak nevím co to dělá. 
Hřídel hnacích kol sekačky MF 70, 29.1.2017
Dobrý den.mám ohnutou hnací hřídel kol u MF 70,jaký je pracovní postup při její výměně a je to náročné?děkuji za radu.
Zrezanie jasenov, 26.11.2016
Kvalitu kulatiny také ve velké míře ovlivňuje ten, kdo kácení provádí. Blbým postupem z toho může bejt v lepším případě hromada paliva a v tom horším z toho kouká cesta do špitálu, nebo rovnou na krchov. Takže asi tak...
Choroba bramborové natě, 29.7.2016
Dobrý den.pěstuji brambory na zahrádce.letos mam listy ješte krásně zelené ale asi uprostřed stvolu se objeví asi 10cm dlouhý černý flek který je kolem dokola.vtom místě nat uschne nebo uhnije.co mě to muže zlobit.děkuji za radu.jirka.
Honda GCV 190 - seřízení volnoběhu, 27.7.2016
To je takový divný kolísání otáček, přirovnal bych to k naftovému motoru kde je špatný regulátor otáček v čerpadle.nabere to otáčky hned zase spadnou dolu, přitom se samozdřejmě pohybuje táhlo spojené se škrtící klapkou.to se pořád opakuje dokola.při... celý příspěvek >
Honda GCV 190 - seřízení volnoběhu, 27.7.2016
Dobrý den.u sekačky Vari Lucina motor honda GCV 190 me bez zatížení kolísají otačky motoru.co muže být příčinou.děkuji.
Japonské křovinořezy ECHO, 21.3.2016
Echo SRM420TES mám a jsem s ním moc spokojen. Hlavně s tou obrovskou strunovou hlavou je sekání nářez.  Co se mi na něm nelíbí je to, že ke kovovému nástroji je k němu malý kryt. Tříramenný nůž 350mm jsem si musel nechat upravit na průměru cca o... celý příspěvek >
Stihl Ms 390 bez dekompresného ventilu, 17.2.2016
Nejedná se náhodou o typ 039,který předcházel MS390? Ty první myslím dekompresní ventil neměly.
Pásová pila, 19.1.2016
Sice to není pásovka, ale je to taky z Balkánu. Docela by mě zajímalo, jestli má ten člověk ještě všechny prsty... :-D
Pásová pila, 18.1.2016
No já mám teda radši cirkulku, ale ve světě se palivový dříví opravdu řeže i tou pásovkou...
Benzín Verva 100 do motorové pily HQ, 23.12.2015
Ta jiskra třeba z vejfuku nebyla, třeba to jen fouklo smítko prachu přes rozpálený žebrování válce a jako jiskra to vypadalo.
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 10.12.2015
Tak co budou kartery dělat za 5-7 let Vám neřeknu, já vycházím ze zkušeností okolních spokojených uživatelů starších modelů (039/MS390) které si nechaly líbit docela dost. Jo a opravdu pily s plastovým uložením klikové hřídele se opravdu vyrábějí 30... celý příspěvek >
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 10.12.2015
Pokud si zakladatel dotazu ještě pilu nevybral, já se přikláním k tý MS391. To je ideální pila přesně na zamýšlený použití. Já sám teda při svý každodenní práci používám převážně švédské pily, ale když někdo poptává kvalitní farmářku doporučím mu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika