Příspěvky uživatele - 0.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrody naších dedov a pradedov, 8.1.2014
dobrý večer před 30 lety jsem postavil na pozemku získaného demolicí o výměře 17 aru nyní máme kolem domu 85ovocných stromu a v loni napodzim kolem našich polí jsem vysázel 25 vysokokmenu vnoučatum se to líbí a 4letý vnouček vyskočí na tékačko a dělá... celý příspěvek >
Jaký štěpkovač mi doporučíte?, 8.1.2014
velmi špatné nejasné zadání
Uzení domácích klobás, 31.12.2013
zdravím je to zajímavě dělal jsem z 25 kll a za týden se po nich jen zaprášilo je vidět když bude čas že je zájem uděláme pro rodinu akamarady
Vari - stavba vozíku, 31.12.2013
varina na zahonky je šikovná s menší káru ano ale na nějaké velké převozy těžkých nákladu bych viděl něco jiného pořídil jsem si tz-4k14 a když jsem porovnal provedenou práci za dopoledne a spotřeba 4 litru nafty o tom by se mojí varině s hondou... celý příspěvek >
Prodat či neprodat, 30.12.2013
dobry večer dnes byl u mne na návštěvě zem. iženýr věk 87let toho ta láska k zahradě držela celý život nyní už nemuže seká jen trávu traktorem a když dělám zabíjačku vezmu jim dobrotu když viděl na fotkách moje pole osázené na mezích ovocnými stromy... celý příspěvek >
Prodat či neprodat, 29.12.2013
je znát kdo je ze sedláckého rodu a ma vztah k pudě a kdo je z města z paneláku
Prodat či neprodat, 29.12.2013
já bych to taky neprodal jsem rad za větší pozemek u domu mužeme tam mít ovocné stromy a 5 let jsem bojoval s pronájemcem o vracení pole a jsem rád že to mám zpět něčeho se zbavit jde rychle ale opačně je to horší kdo nemá čas na zahradu pustí tam... celý příspěvek >
Prodat či neprodat, 29.12.2013
dobry den ja jsem v r 1981 koupil zbořeninu o rozloze 17 aru v té době na rodinné domky dávali 5 aru dnes tam máme dum dílny a veěkere zařízení ovocné stromy se zahradou vybojovali jsme pole po předcích máme zvířátka vysadily jsme na mezích kolem... celý příspěvek >
Vari povolení, 29.12.2013
jasně to píše vyrobce variny na svých strankách tak si to tam přečtěte
Vari povolení, 29.12.2013
při koupi nové variny od výrobce velké a malé osvědčení zaplaceno u Kooperativy poviné ručení na rok za 450,- je to otom že kdyby se stal učastníkem dopravní nehody aby to bylo z čeho čerpat
Vari - stavba vozíku, 28.12.2013
tak snad mate nějakou představu ne
Uzení domácích klobás, 23.12.2013
no pozinkované lišty to bude perfektní fosgen to budou vánoce s horečkou
Uzení domácích klobás, 19.12.2013
hezký den je to každého věc jako v každém řemesle jak se vybaví kolik do toho investuje ja hlavní řemeslo dělam instalatéra a těch stroju mám nespočet a když viním mladí kluci jsou závislí na pujčování ve velkoobchodě zrovnatak firma ktera děla... celý příspěvek >
Uzení domácích klobás, 16.12.2013
proč vymýšlíte vymyšlené ve velkoobchodě jako náhradní díl prodávají pastorek a veškeré náhradní díly na typ plničky 3l s plastovou nebo anticoro typ na ležato válec svoji rozebírat nebudu taky jsem za to musel dát investici
Uzení domácích klobás, 16.12.2013
zdravim na krabici te naražečky je napsano Edelstahl Wurstuller prodava f Helord Rakovník zařízení pro řezníky velikosti co si pamatuju 3,5,7,10,12,15 litru je to o penězích musí každy vědět z jakých množstvím bude vyrabět znamy řezník děka bežně... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika