Příspěvky uživatele - 227.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvoň Red Haven, 4.8.2014
Tá Favorita moretini išla od pecky alebo na nej držala?
Radosť, 4.8.2014
Má niekto túto odrodu broskyne?
Dolmar ps 5000 - lista 3/8 Oregon SLHK095, 30.7.2014
zdravim vas idem kupovat pouzitu pilu dolmar ps 5000 ale pila je bez listy a retaze... mam doma listy s husq-359 3/8 168slhk095 bude to pasovat na tu dolmarku?? dakujem za odpoved a rady ako s pilou. dakujem lukas.
Angrešt Zlatý fík - je opravdu rezistentní?, 27.3.2014
Neviete mi prosim dať typ, kde sa predáva?Prebrusila som celý net a nič.dik.N.K.
Hrušeň Abate fetel, 22.10.2013
U mňa je najodolnejšia Lucasova tú nemusím postrekovať, ale Konferencia bez postreku plodí zhruba 10-15 plodov, strom má 26 rokov, naposledy som mal dobrú úrodu v roku 2009.Na jar sa chystám prvý krát striekať proti hrdzi, myslím že aj u hrušiek sú... celý příspěvek >
Merchant, 22.10.2013
Prečítal som si diskusiu v téme "třešeň do tři metru výšky" a veru ten colt má viacero nedostatkov ako napríklad aj to že keď nedostane svoje tak rastie do výšky a zdrobňuje plody, ja som ju chcel preto lebo výška čerešne okolo štyroch metrov by mi... celý příspěvek >
Hrušeň Abate fetel, 22.10.2013
Kúpil som ju vtedy, bola na podpníku dula, rastie veľmi slabo, listy sú dosť silno napadnuté hrdzou hruškovou oproti Konferencii a Lucasovej ktoré mám tiež. Jano
DSK 317 propouští olej, 20.8.2013
maly balonik a zatiahnut zatrhávackou a mate vybavene mne to tieklo pol roka a nejako to prestalo nechcelo sa mi to rozoberat a ten balonik je pohodlne riesenie :)))
Vari únik oleja, 7.2.2012
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na aretačný kolík nakoľko mi cez neho uniká olej z prevodovky DSK 317 ako sa demontuje iba povolenim matice??? a je tam nejaké tesnenie ktoré moze byt porusené a preto ten únik? nechcel som sa do toho pustat... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika