Příspěvky uživatele - 105.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyhřívané jezírko, 8.3.2008
A ,na kolik to vyjde obyč. smrtelníka? Milion? Dva? Tři? 
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 7.3.2008
těžká jako prase...chcete říct, že?  rád bych poděkoval těm, kteří tu rozpoutali tak plamennou diskuzi a uvedli konečně další alternativy, díky všem a pokusme se tu vzájemně nezabít :)
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 5.3.2008
Pane Hrkal všechny Vaše argumenty jsou samozřejmě správné, ale co když je někde nějaký kutil, který narozdíl od nás něco "kreativně" vymyslel a funguje mu to? Třeba i deset let?
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 5.3.2008
Promiňte, ale samozřejmě jsem myslel silážní folie německého standardu, tedy 1.5 mm a více... To by na menší nádrž stačit stoprocentně mělo, jen jsem nenašel žádného dodavatele v ČR, který by dělal silážní tlustší než pár desetin mm, což je k... celý příspěvek >
Stiga nebo Al-ko, 28.2.2008
Mám AL-KO a nemůžu si na nic stěžovat...stigo neznám, ale pokud bych kupoval teď novou sekačku určitě by to bylo alko :)
čajovník, 25.2.2008
Zdravím Petře, moc děkuji za rady, ale neměl by jste pro zimní období nějakou "babskou radu"? Něco jako pro kyselomilné rostliny máčení pytlíku s rašelinou ve vodě určené pro zálivku a pod. Myslel jsem, že u čajovníků jde hlavně o pH vody...naše... celý příspěvek >
čajovník, 20.2.2008
Tak mě nakonec napadlo asi to nejlogičtější pokusit se kontaktovat zahradnictví, kde jsem rostlinky koupil. Rada zní: přesadit do rašeliny (ale opravdu kyselé) a do většího květináče (možná spíš pro zotavení). Poté by prý čajovník měl snad obrašit... celý příspěvek >
čajovník, 20.2.2008
Bohužel vás zklamu...zalévám dešťovkou a problém stále trvá... kdyby jste na něco přišel buď tady nebo také mail: booster(at)centrum.cz
čajovník, 20.2.2008
Hm, díky, Jakube, že v tom nejsem sám, mě opravdu potěšilo. Přeji vám i sobě abychom našli nějaké řešení. Semínka od p. Rezla jsem si také objednal, doufám, že to s nimi bude lepší než se sazenicemi (mohli by se lépe aklimatizovat pokud budou od... celý příspěvek >
čajovník, 20.2.2008
Dobrý den, zkoušel někdo pěstovat čajovník? Mám problém, objednal jsem si mladé rostlinky, jedna bohužel odešla velice rychle...na listu někde uprostřed se objevila hnědá tečka, list postupně začal hnědnout a kroutit se a schnout :((zálivka byla... celý příspěvek >
Postavit si sám nebo koupit formu, 20.1.2008
Být Vámi raději hned nesázím na něčí názor, jak říkám navštivte nějaké zahradní centrum a sáhněte si :)
Postavit si sám nebo koupit formu, 20.1.2008
zkuste silnější folii, 1mm, nebo 1,5 mm, tuším, že je mají i v baumaxu, zkuste tam skočit a "šahněte si" :) Sami máme folii 0.5 mm a psí drápky jí zatím neprotrhly :)
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 16.1.2008
Silážní folie je udajne UV stabilizovana...a co vim, tak vyse je zminovany prispevek o pouziti silazni folie a tam nekdo uvadel, ze ma jezirko ze silazni folie jiz pres pet let a nebyl s nim problem...nevim, popravde bych to rad zkusil...vyndat... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 16.1.2008
Zdravím, jen otázka, silážní folie aspoň v ČR všichni prodávají jen v tloušťce 0,12 až 0,14 mm, je to tak i u Vás? A je možné, že silážní folie ma i při nižší tloušťce stejné vlastnosti? Děkuji:)
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 10.1.2008
Pravda ono dneska to, že si na to vezmete firmu vůbec nic nezaručuje, ale když nic, máte po tom koho seřvat... na druhou stranu nejrozumnější by asi bylo si firmu vybrat a zkusit získat nějaké reference... pak je snad nějaká šance, že vám jezírko... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika