Příspěvky uživatele - 223.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tepelné čerpadlo, 17.1.2019
Nějaké divné počty. K ohřátí 28000 l o 5°C potřebuji = 162,82 kWh. TČ 5 kW s topným faktorem 5 to musí ohřát za max. 7 hodin. A prodejce samozřejmě nabízí to, na čem víc vydělá.
Čím vylisovat sirup z rybízu?, 9.10.2018
Ano, to je on. Pomaluběžný šnekový odšťavovač. Na odšťavení rybízu, malin, rakytníku, apod. je super. Nebo pasírování protlaku. Hodně šťávy a trocha suchého odpadu.
Levny zahradni gril?, 11.5.2016
Někde si někdo u tohoto stěžoval na pálící a odlupující se barvu z víka při grilování. Gril je dost nízký. Navíc tohle nemá rošt pro uhlí a popelník. Já jsem maximálně spokojen s Hecht Merida. Samostatný regulovatelný přívod vzduchu pod rošt, není... celý příspěvek >
Soused likviduje zahradu, 20.9.2013
Obraťte se neprodleně na příslušný stavební úřad a referát životního prostředí.
Élektrická sekačka a s kabelem, 18.7.2013
Mohlo jít o akci a kabel byl přibalen jako dárek. Já před lety takhle také koupil sekačku v jednom internetovém obchodu. Běžně se ale nedává.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika