Příspěvky uživatele - 199.211

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablcny kvas, 1.11.2013
Dobrý den, souhlasím s Vámi. Pokud se bílá 50l bečka zavře pouze závěrem při otočení protéká, ale do tohoto typu bečky patři jeste takové těsnění které se dá pod uzávěr. A pokud tam a a uzávěr se řádně utáhne nevylijete ani kapku. Tyto těsnéní... celý příspěvek >
Jablečný kvas, 14.10.2013
Důležitá otázka na Vás. Jaký produkt chcete vyprodukovat z jablečného kvasu Kalvados nebo Jablkovici, pokud si odpovíte na tuto otázku, bude dále ulehčeno odpovídání jak kvas připravit a jak ho vést. Případně co chcete dále vědět. Pokud by... celý příspěvek >
Pálenka z černého bezu (koziček, bezinek), 11.10.2013
Dobrý den, Abych uzavřel toto téma, dnes jsem dojel z pálenice. Výtežnost byla ze 130l mače 4,43 laa. Naředěna byla na 50-ku. Jedná se o hodné chuťově a vonně aromatickou pálenku, s chutí po plodech bezu ale chuť pálenky je poměrně lepši než chuť... celý příspěvek >
Pálenka z černého bezu (koziček, bezinek), 15.9.2013
Ješte doplním, že bečky jsou pospolu uskladněny v chladnu a temnu, teplota se pohybuje mezi 15 a 18 C.
Pálenka z černého bezu (koziček, bezinek), 15.9.2013
Dobrý den, dnes jsem měřil zbytkový cukr. Nevím, jestli jsem dopadl úspěšně. Posledně založená bečka (třetí), vykazuje zbytkový cukr pouze 1,5. První a druhá bečka pořad kvasí a jsou cítit po alkoholu, u nich jsem naměřil 6 a 8. Minulý týden měla... celý příspěvek >
Pálenka z černého bezu (koziček, bezinek), 6.9.2013
Jsou založeny 3 bečky s denním odstupem, přemýšlíme ješte o 4 bečce, ješte uvidíme. Vzal jsem si k srdci radu od pana Vysloužila, ale částečně jí ochromila obava abych nepřijel z pálenice s prázdnou. Na bečku padlo 1kg cukru a 4l vody - kvas byl... celý příspěvek >
Pálenka z černého bezu (koziček, bezinek), 2.9.2013
A co řikáte na ma variantu jak zkvalitnit kvas bez řepného cukru pomocí glukopuru(D-Glukozy) nebo Fruktózy pomineme-li jejich cenu.
Pálenka z černého bezu (koziček, bezinek), 2.9.2013
Děkuji za doporučení literatury, chtěl jsem se také zeptat píše tam, že bezinky jsou málo kyselé a tím pádem se jedná o málo stabilní kvas. A jelikož štáva z bezinek hodné barvy nebudu schopen změřit pH standartními pH papírky, jiný měřicí přistroj... celý příspěvek >
Pálenka z černého bezu (koziček, bezinek), 1.9.2013
Dobrý den, zakládám nové téma, protože podobná téma jsou stará a moc informací mi neposkytla. Rád bych vyzkoušel udělat pálenku z plodů černého bezu. Dělal ji kdysi můj pradědeček ale nedochovala se žádná láhev ba ani žádný recept. Je mi... celý příspěvek >
Měření kvasu, 26.8.2013
Připojím se také s otázkou. Jaký je výkon? Jak dlouho zabere odpeckovat např. 50kg třešní, 50kg meruňek, 50kg švestek? Předem děkuji.
Terasa z bangkirai, 13.9.2011
Bezúdržbové není žádná dřevina. Bangkirai spolu s ostatními tvrdými dřevinami je méně náchylná k hnití je-li vystavena vlhkému prostředí. Samozřejmě v naších podmínkách riziko uhnití minimalní. Jen se ztrácí barva - dřevo šedne - normální problém. Je... celý příspěvek >
Měření cukroměrem špendlíkového kvasu, 2.9.2011
Dobrý den, chtěl jsem poprosit o radu měření cukroměrem. Po 3 týdnech kvašení jsem se rozhodl zkusit změrit cukernatost. Nejprve jsem vyzkoušel hořicí svíčku ve všech 6 bečkách ve 3 svíčka hoři dál a v dalšich 3 svíčka zhasla. V těch 3 kde svítila... celý příspěvek >
Kiwi - co mu chybí?, 24.7.2011 Obsahuje fotku
nevíte prosím někdo co mému kiwi chybí? mám ho 3 roky a letos poprvé jsou plody - 6ks, z toho 3 jsou takto postiženy.díky
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika