Příspěvky uživatele - 167.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zemina do nového skleníku, 18.3.2021
Jak tomu mám rozumět? Vyhloubíte díru 20 cm, celou ji zavezete koškým hnojem, potom dáte zeminu: jak hrubou vrstvu?
Kořeny šeříku, 8.3.2019
Zdravím, Hořák a beton je nepřípustný ;-)))) Vyrýt ostrým rýčem. Beton podplazí, navíc udusí se ten strom jako takový a pojde... Hořák je bláznovství taky..Zničíte si půdu, zabijete predátory mšic atd... zabijete spoustu živočichů!!!..a... celý příspěvek >
Soumrak pěstování meruněk z Escande?, 30.12.2016
Zdravím, děkuji za povzbuzení, ale časově to zvládnu občas. Nejlépe na tom letos byly Tardicot a jeden kříženec z Harlaynu, tam aspoň bylo na ochutnání, ale oproti loňsku, kdy plodilo prakticky vše, tak to byla slabota. Ono- když jarní noční mrazíky... celý příspěvek >
Soumrak pěstování meruněk z Escande?, 29.12.2016
U nás je Tsunami nejranější, poměrně pevná, barevná a chutná. Letos po mrazech neplodila- ale některé odrůdy ano. Zatím- i v souladu s tím, co napsal pan Petr- jsem mírně nakloněn ve prospěch Radky-kupodivu to má vyšší odolnost k jarním mrazíkům,... celý příspěvek >
Jonsered 2245S, 21.1.2014
díky
Čím krmíte?, 6.1.2014
zdravím milovníky pejsků a mám dotaz zda je někde porovnání granulí pro pejsky, pokud možno nějaké aktuálnější, rozhodujeme se co koupit pro naší novou labradorku.Kdysi ksme krmili až do dospělosti asi dvou let K9...
Krmítka - zásobníky na obilie, 4.1.2014
králíkům dáváme zrní tolik, kolik stačí sežrat za pár sekund nebo minut, tak malá hrstička, pak jsou tlustí a na to stačí miska... chachle, jinak díky za srdce rvoucí příspěvek odsuzující chovatele... prostě někdo nemá buňky na zlepšováky, no a... celý příspěvek >
Který pes chytá hraboše, hryzce, 4.1.2014
Labradoři je nechytají, pes je nedokáže chytit, ale dokáže hrabat a štěkat do nory a svým pobytem na zahradě je vyštve, ale zahrada dostane zabrat... tak půl roku, rok.
Kalfas jako květináč - zdravotní hledisko, 16.12.2013
Na styk nádob s potravinama je atest, ale asi si výrobci plastových květináčů nelámou hlavu s atestem na pvc květináče, alespoň jsem žádnou značku na žádném plastovém květináči nenašel, kromě recyklace... takže kalfasům zdar.
Úprava malotraktora, 10.11.2013
Podívejte se na you tube, je tam hodně jednoosých traktorů a jejich úpravy, stačí zadat váš nebo podobný typ jeko třeba PF62,malotraktor a pod. a vyjede vám nabídka videí. AGZAT JIKOV1447DV
Štěpkovač, 10.11.2013
Zdravím, mám podobný nebo identický jako je Hecht, ale pod jinou značkou (bergland) z aukra za podobné peníze, jsem spokojen, každým rokem udělám tak cca 10-20 beden od banánů štěpky.Tenounké čerstvé větvičky to moc nechce rozseknout, tak... celý příspěvek >
Smíchání dvou kvasů?, 5.11.2013
Nic nemíchejte, proces obou je posunut a mohl by se zpozdit nebo zastavit, pokud toho máte málo, smíchejte to těsně před pálením, tomu nic už neublíží.
Kvokání v zimě, 31.10.2013
pokud to nebude v teple a v budově, jen venku v kleci, tak se obávám, že toho moc nepřežije.Chtělo by to na jaře.
Husqvarna 455e Rancher nebo Dolmar 4605, 26.9.2013
tak jsem to udělal a pořád stejné, tak asi ten servis... jemně mi to před řezáním doladili po záběhu, že by se to rozštelovalo? Asi ne... uvidíme
Jak zúžitovat králičí maso, 26.9.2013
do klobásek, do tlačenky - sulc nebo huspenina... něco do mrazáku na pečení nebo skelety na polévku
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika