Příspěvky uživatele - 253.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní technika Fieldmann?, 24.7.2020
Po zkušenostech s touto značkou už nikdy více. Fakt jsou to šmejdy tak vhodné pro kutila opraváře co ho to baví a má na to čas. Křovinořez FZS 4003-B naprosto neseřiditlná mašina. ostatní věci co jsem měl možnost držet v ruce krámy. Servis jeden za... celý příspěvek >
Fieldmann FZS 4003-B - křoviňák, 24.7.2020
Tenhle stroj je zatím naprosto nejhorší co jsem kdy měl. Po čtyřech letech ho dám rád za plot at si to někdo vezme. Neustále chcípal, padal s otáček, nešel do otáček, nešel nastartovat. Nakonec po mnoho rozborkách a sborkách a hodinách vzteku jediný... celý příspěvek >
Chemické WC, 26.8.2013
Vlasníme Provapo už mnoho let a naprostá spokojenost. Pouze ženám někdy vadí ten zápach a hnědé splachování. Zápach jsem odstranil téměř úplně vyvedením odvětrávací trubky nad střechu, hnědé splachování chce akorát častěji vyměnit nápln. A hlavně...... celý příspěvek >
Gude KS 400, 4.3.2013
Mám ji dva roky a jedině to chtělo změnit poměr míchání benzínu na 1:40-50 a míchat jen na spotřebu za den. Před tím kuckala, nešla, výkon na prd. Pošteloval jsem karburátor a ted jede suprově. každý víkend jasany řeže jak máslo.Akorát váha je... celý příspěvek >
Míchání postřiků a výživy, 13.2.2013
Mám dotaz zda je možné udělat tank mix na postřik Calipso 480SC + Baykor + Wuxal nabo Vegaflor a druhá kombinace Karate + Zato + Wuxal nebo vegaflor. Zdědil jsem zahradu která je v dost špatném stavu a sbírám zkušenosti a hlavně bych nerad stromům... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika