Příspěvky uživatele - 212.159

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hořké broskve, 25.8.2013
Horkosť spojená s cukrami a kyselinkami u zdravých plodov je vítaná a príjemná. V súčasnosti s manželkou porovnávame chuť posledných prezretých plodov Nectared 4 a Sunhaven a veru nešetríme superlatívmi. Je to naozaj delikatesa a práve horká chuť... celý příspěvek >
Zilga, Liepsna, Guna, Vanessa, 25.8.2013 Obsahuje fotku
Rád by som zopár údajmi priblížil tieto sorty záujemcom o pestovanie a súčasne odpovedal Mirkovi na dotaz ohľadne pestovania révy na pergole. Pred 3-4 rokmi som k zvislým stojkám (hranoľom) podpierajúcim pergolu vysadil odrodu Venus (z poľského... celý příspěvek >
Augustin (V 25 - 20), 24.8.2013
Bulharská odroda Augustin (syn.V 25-20, Rímsky, Pleven ustojčivyj) má pred dozretím aj po dozretí pretiahly tvar bobúľ, ako napr. na str.http://vinograd.info/sorta/stolovye/avgystin.html. Potvrdzujem údaje v ampelografii, že ide o bujne rastnúcu... celý příspěvek >
Choroba révy, 24.8.2013
Pri augustovom ošetrení akaricídmi, odporúčanom aj v literatúre, sa zrejme vychádza z faktu, že väčšina (muštových) odrôd dozrieva v septembri a októbri. Preto OL akaricídov nikoho netrápi. Súčasne je ale treba vziať do úvahy, že akaricíd spravidla... celý příspěvek >
Choroba révy, 24.8.2013
Napriek tomu, že "projev vlnovníka je vcelku neškodný", ako píše p.Kuky, by som, Mirku práve teraz- v auguste zasiahol akaricídom. Tým sa potlačí množstvo samičiek, ktoré pred nástupom zimy kladú vajíčka do puklín a skuliniek v kôre. Augustové... celý příspěvek >
Sklizeň révy 2013, 24.8.2013 Obsahuje fotku
Počas varovania vnúčika, ktorý je u nás do konca mesiaca na prázdninách, sa mi podarilo nájsť chvíľu na otvorenie portálu zahrada.cz. August je v našej prídomovej záhradečke v znamení dozrievania toho najchutnejšieho- broskýň a hrozna. Popritom stále... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika