Příspěvky uživatele - 145.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lipnická švestka, 18.8.2015
Zralé byly, asi nějaká ta "jugoslávská odrůda". Mně to prostě přijde málo sladké, oproti švestce domácí. Mám třeba na zahradě Malvazinku, a ta mi nějak moc nechutná ani přezrálá. Já jsem prostě na sladké. Štěpánka
Lipnická švestka, 17.8.2015
Opravdu bych mohla dojet ochutnat? Sladké švestky mě lákají, co jsem zatím kde chutnala z raných švestek, tak mi přišly kyselé. Štěpánka
Co Vaše réva 2015?, 3.7.2015
Prosím odborníky o radu, čím bych teď nejlépe měla postříkat révu napadenou plísní révovou? A dá se úroda aspoň z části zachránit? Děkuji, Štěpánka 
Fleky na meruňkách, 3.7.2015
Oprava, Horizonem . 
Fleky na meruňkách, 3.7.2015
Já už letos nechtěla používat chemii, ale protože mi některé broskvoně obalené plody začaly podezřelé moc žloutnout (a mají některé lístky děrované), tak jsem nevydržela a stříkla je Horizontem (má krátkou OL). A přihnojila síranem amonným. Štěpánka
Spring blush, 26.6.2015 Obsahuje fotku
detail
Spring blush, 26.6.2015 Obsahuje fotku
Mám ji kupovanou loni z Kruhu. Už jsem ji zkoušela ochutnat a je zatím kyselejší, ale docela dobrá, šťavnatá. Až budu mít s sebou na zahradě foťák, vyfotím i na stromku. Štěpánka
Problém s asijskou hrušní, 3.6.2015
Asi to nebude Váš případ, ale podobně vypadaly mé 3 malé broskvoně poté, co jsem je přehnojila síranem amonným Štěpánka
Suchá skvrnitost listů peckovin, 23.5.2015 Obsahuje fotku
A tady je detail loni na jaře sázené meruňky - hned v létě popraskaly čerstvě narostlé zelené letorosty.
Suchá skvrnitost listů peckovin, 23.5.2015 Obsahuje fotku
A meruňka
Suchá skvrnitost listů peckovin, 23.5.2015 Obsahuje fotku
Nevím, jak se vkládá víc fotografií, takže teď švestka.
Suchá skvrnitost listů peckovin, 23.5.2015 Obsahuje fotku
Pane Petře, díky za podnětný příspěvek a fotografie (i ty už odstraněné). Identifikovala jsem tak další chorobu, která trápí moje peckoviny. Zatím jsem se snažila bojovat jen s monilií a strupovitostí. Tak teď už vím, proč mi praskají letorosty.... celý příspěvek >
Strupovitost peckovin (Venturia carpophila), 11.5.2014
Děkuji.Takže jak budu na podzim Kuprikolem stříkat broskvoně, tak vzít i meruňky. Já ji letos poprvé v životě jednou na jaře při dokvětu (spíš odkvětu) postříkala Horizonem. Na základě rad vyčtených zde na fóru. Díky za ně. Díky tomu nedopadly naše... celý příspěvek >
Strupovitost peckovin (Venturia carpophila), 10.5.2014 Obsahuje fotku
detailní foto
Strupovitost peckovin (Venturia carpophila), 10.5.2014 Obsahuje fotku
Takže už je čas začít stříkat proti strupovitosti? Plody meruňky, které přikládám na fotce, byly loni díky strupovitosti skoro nepoživatelné. Je na nich už počínající strupovitost? Řekla bych, že na těch předních už ano. Loni dopadla naše úroda... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika