Příspěvky uživatele - 159.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikacia odrody I, 25.8.2013
Nebo Žlutý špendlík.
Identifikacia odrody I, 23.8.2013
Taky bych tipoval St. Julien.
Katinka - termín dozrievania, 21.8.2013
Mdlá ZR? Proč ji máte mdlou? Mně přijde, že má naopak špičkovou chuť.
Letní jablka dozrávají, 20.8.2013
Jak hodnotíte, pane Miloši, odrůdu Ametyst? Potřeboval bych "zalepit" sklizňovou mezeru právě v tomto období po Julii a Ametyst se mi jeví jako vhodný kandidát.
Slivoň neznámá?, 20.8.2013
Neodhadnu velikost, ale toto se mi zdá menší, než Malvazinka. Navíc Malvazinka nejde ani při plném vyzrání do tak tmavých modrofialových tónů, jak je vidět na jedné z fotek. A termín v 600 m bych očekával u Malvazinky trochu pozdnější. Když si... celý příspěvek >
Strupovitost peckovin (Venturia carpophila), 18.8.2013
Zrovna včera jsem viděl v jedné zahradě strom obalený nektarinkami (Harko) - plody totálně zničené strupovitostí.
Flamingo, 18.8.2013
No, zrovna se něco řítí ze západu, ale bude to dobré.
Oullinská renglóda, 17.8.2013 Obsahuje fotku
Na zahradě roste starší strom, automaticky jej považuji za Oulinskou - plody velké (70 - 80 g), zelenavě žluté, dužnina masitá, pecka dobře odlučitelná, plody ve zralosti intenzivně voní, chuťově velice dobrá s typickou renklódovou příchutí. Dost... celý příspěvek >
Série Top, 16.8.2013
Vypadá to, že Topy asi nejdou moc na odbyt - tak se jim musí trochu pomoci. Zajímavé, že není do hodnocení zahrnuta např. výborná Hanita.
Flamingo, 16.8.2013
Moc pěkné! U mě letos Flamingo hodně opožděné (stále zelené).
Identifikacia odrody I, 15.8.2013
Co nějaká z Čačanek?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika